Jump to content
BulForum.com

Външен хард 1ТБ


Recommended Posts

Хардуер: 1 TeraByte външен диск става реалност

Posted on 09.04.2004 13:38:14 by bgeek

LaCie, производител на компютърна периферия, обяви датата на пускане за своя 1 ТераБайтов "Bigger Disk" външен хард диск.

 

Продуктовата линия "Bigger Disk" включва 320GB, 400GВ и 500GB външни устройства. Цената за 320GB HDD е $399,99, 400GB HDD е $479, а за 500GB модел е $579. Обявената цена за 1000GB или 1TeraByte модел е $1200. Това е първият външен хард диск, който е с подобен размер.

 

Всички продукти имат подобни спецификации. За връзка с компютър ползват Fireware 800 (до 55МВ/s), Fireware 400 (до 35МВ/s) или USB 2.0 (до 34MB/s), разполага с 8МВ кеш и времето му за достъп е 10ms. Размерите му са 173 x 88 х 268 mm а теглото му ще е солидните 5 килограма.

 

Това от новините на дата.бг. Си ебало мамата :woot .

Link to comment
Share on other sites

....kato za tekstovi failove stav  :D

Малиииии и аз аз само за това бих го ползвал! :))) И може би за да си запиша image на ДНК-то:), демек да си напрая един backup ахахахахаа

Link to comment
Share on other sites

Sled nqkolko godini moje da si kupq podobno HDD ;) Ama za sega 6te si polzvame satrite baraki. :punk

Link to comment
Share on other sites

Moga da se obzaloja che sled 2 godini HDDto 1 TB shte struva 120 $,togava shte si kupq 5 takiava i shte svalq celiq warez.ru za da moje,kogato vlezem v evropeiskiq saiuz i ni otrejat wareza,da imame po edin warez na HDDto :P

Link to comment
Share on other sites

matrix1 Posted on Apr 9 2004, 20:46 PM

 

Moga da se obzaloja che sled 2 godini HDDto 1 TB shte struva 120 $,togava shte si kupq 5 takiava i shte svalq celiq warez.ru za da moje,kogato vlezem v evropeiskiq saiuz i ni otrejat wareza,da imame po edin warez na HDDto

haha tva mi haresva ama togava wareza sigurno stee po golqm otsega taka 4ee ste ti trqqt pone 10 sigurno :) :) :)

p.s. tva stee super kofti ako kat vlezem i ni odrejat freetata to za kvo li ste ti e internet togava :confused

Link to comment
Share on other sites

haha tva mi haresva ama togava wareza sigurno stee po golqm otsega taka 4ee ste ti trqqt pone 10 sigurno  :)  :)  :)

p.s. tva stee super kofti ako kat vlezem i ni odrejat freetata to za kvo li ste ti e internet togava  :confused

Eheheh Am ni6to nqma da odrejat 6tom v franciq ima warez zna4i i v bg 6te ima...

Link to comment
Share on other sites

Az li4no ste si kupia takav disk kogato gi pusnat na ruskia pazar po 10 lv parcheto.... do 3-4 godini moje i tova da stane :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...