Jump to content
BulForum.com

Links!!!


chochosan

Recommended Posts

  • Replies 191
  • Created
  • Last Reply

Искам да ви се похваля че има warn от 20% :D Причината за него е именно серията "Learn To Speak" ,щот си я поисках ,ама никой не ми я свали,ест .малко се ядосах и си го отнесох от модератор(той си знае кой е ;) ) ,но карай да върви ...

 

Аз съм добър човек така че ...ето ви линк към

Learn To Speak English

http://warez.ru:8080/FTP/Docs/*UPLOAD/*VTC...glish.8.(4CDs)/

 

П.С Продължавам със сериите за Немски и Испански,очаквайте ги SOON B)

 

П.СС Блях!!!Този пост трябваше да бъде в пиннатата тема :( Ама карай ... все пак тогава да ви питам ,с кое да продължа с Немския или с Испанския,щот все пак 3 дена ще ми отнемат.

Link to comment
Share on other sites

Euro Center

тва е една програма за всичко свързано с Европейското първенство.Задължително трянва да я инсталирате :P

инсталирате първо eurocenterbuild01.exe после ecupgrade-updated1-build01.exe и накрая updated2-build01.exe

 

не съм сигурен но мисля че програмта се ъпдейтва всеки ден така че папката ще се ъпдейтва всеки ден.Търсете ъпдейтите там ;)

Link to comment
Share on other sites

Zilla Anonymous surfer играе ролята на персонално прокси, което скрива IP адреса ви и така не оставяте следи. Освен това спира изскачащите прозорчета, както и рекламните картинки. Опцията за скриване на IP-то забавя сърфирането, така че я използвайте само при необходимост.Сваляне

 

zilla-anonymous-surfer.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:punk WinAVI Video Converter е програма за конвертиране и записване на видео файлове, чиято задача е да задоволи и най-взискателния вкус. Замислена е като решение тип "всичко в едно". Работи с почти всички видео формати AVI, MPEG1/2/4, VCD/SVCD/DVD, DivX, XVid, ASF, WMV, RM, QuickTime MOV, Flash SWF. Поддържа конвертиране на AVI в DVD; AVI в MPEG; AVI във VCD;

AVI в MPG; всякакви видео формати в DVD/VCD/SVCD/MPEG; всякакви видео формати в AVI/WMV/RM; конвертира Quicktime MOV файлове;

конвертира Flash SWF. Това е единствената подобна програма в света, която използва технологията DirectAC3 и поддържа AC3 5.1. WinAVI Video Converter умее да записва vcd/svcd/dvd дискове. Благодарение на използваната мощна технология за компресиране/декомпресиране може да конвертира цял AVI филм в DVD за 1 час.

screen.jpgПрограмата+крак

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pi4agi(i pi4ki) zeme si tova mnogo 6te se izkefite :wub: ;) :P .

 

~mod. note~

Има си тема за директни линкове, а ако дадеш и по-подробно обяснение или някакво инфо за самата програма изобщо няма да ти се сърди никой (в конкретния случай не е програмка, а е add-on за Microsoft Plus! Dancers). Най-малкото, което можеше да направиш е да дадеш ТОЗИ ЛИНК или поне ТОЗИ!

Благодаря ти за разбирането!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Anti-Mosquito- малка програмка ,прогонваща комари ,молци и  други гадини.Изпраща нискочестотни сигнали,нeуловими за човешкото ухо.

 

Download Now

Enjoy  :punk  :punk

Linka ne raboti.

Ot kude drugade moje da si q svalq?

10x predvaritelno :punk

Link to comment
Share on other sites

Linka ne raboti.

Ot kude drugade moje da si q svalq?

10x predvaritelno  :punk

 

При мен ми излезе flash get-a. Може и в теб да е проблема.

Link to comment
Share on other sites

При мен ми излезе flash get-a. Може и в теб да е проблема.

И при мен линка не работи.Може да е качена на Warez и после да е изтрита,защото изписва Not Found

The requested URL /FTP/Win_Appz/antimos/antimos.exe was not found on this server :)

Link to comment
Share on other sites

При мен ми излезе flash get-a. Може и в теб да е проблема.

и на мен ми излиза flashget но download не стартира

Май файла е изтрит от wareza

Кажете от кой друг site да го сваля

Link to comment
Share on other sites

От тук за XP

 

А ето и един сайт от който мойе да се свали програмата а също така има и коментари за нея тук.

ако знаеш за win98 ще съм ти много благодарен

10x предварително :punk

Link to comment
Share on other sites

ако знаеш за win98 ще съм ти много благодарен

 

Anti mosquitoes за Win 98

 

Само да кажа че не съм проверявал дали наистина това е програмата която търсиш.

 

Ant_OS                  Run on Win95,Win98,WinMe,Win2000,WinXp г№ Text Mode

Antimos.tar.gz       Run on Linux (Test on RedHat)

Antimos1_10b.zip Run on Win95,Win98,WinMe г№ GUI Mode

Тук

Link to comment
Share on other sites

Линк за 1.65

Като се освободи място ще кача FlashGet 1.65 Final.

Используйте один из этих номеров, с любым именем и мылом для регистрации:

 

цитирую:

fgc-khh8olfgn1idxl99lcctq1wqolamdvp5pgwnlbc8

fgf-a1obrivfup05ahjqt5fgxfbu4hplaj8m8rxu38tw

fgf-zqw3d419pmtjxao2104wt1lewspejt1sumc2u7ix

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...