Jump to content
BulForum.com

Сервиз за автоматици в Пловдив


INCINERATOR

Recommended Posts

Само съм виждал табелата на сервиза, отзиви не мога да дам..

Сервиз за автоматични скоростни кутии

Аз съм много доволен от този сервиз, преди бяха до Централни гробища - Хаги е собственика. Началото на есента ми се наложи да правя ремонт на моята кола - бързо го направиха, аз лично съм много доволен, а и като знам какви коли имаше в двора, а и като си видях после и скоростите - хората определено не си правят шега с части и материали.

 

INCINERATOR ако искаш утре мога да ти намеря телефоните на сервиза или направо отиди там на място. Намират се както kitolino е показал - срещу НАП гр. Пловдив, посока зала "Олимпиада".

Link to comment
Share on other sites

Хаги е собственика.

Приятел и колега ми е , няколко години сме работили заедно, специализира ремонта на автоматици в USA , много е добър и може да му се довериш на Хаги Мурадян.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ми на а4-ката ми е към 600лв , на а6-цата е около 1500лв ..... няма как да се каже прекалено е различно но според мене няма да е под 500-600лв

Link to comment
Share on other sites

А тази гарнитура наясно ли си дали е задължително да се сменя всеки път като се сменя маслото?

Тези американските бяха малко по-скъпи, но мисля, че ще е под 400-500лв. То ако много масло липсва, ще ти липсва и фреон, оттам нататък може да има теч и става сложна и скъпичка.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...