Jump to content
BulForum.com

1-ви кръг–Тайм Атак+Дрифт Шоу-In Memory of landikar


INCINERATOR

Recommended Posts

Споменавам му името защото той не е неизвестен. А 5-цата не знам дали е M ама за двигателя съм сигурен, че е от M5. M3 E30 съм виждал и червено в Пловдив. А за койо Жигули говориш? За това ли?

Не. Една синя беше.

 

Това ли са въпросните лилави Мки

 

DSC01717.JPG

Ебаси! И двете ли са чистокръвни? :blink: Иначе аз говорих за тази:

 

DSCI1684x.jpg

Link to comment
Share on other sites

Взех си 400гр семки, върнах си 300гр...

с тоз вятър толкова се плюх.. :D

 

мен пък ме размаза Клио-то, 3.09 което бе най-доброто време за уикенда :rolleyes:

 

Ако може инфо с каква моторетка бе това изчадие?

Link to comment
Share on other sites

Не. Една синя беше.

 

...

Тази?

 

...

 

мен пък ме размаза Клио-то, 3.09 което бе най-доброто време за уикенда :rolleyes:

 

Ако може инфо с каква моторетка бе това изчадие?

2.0 атмосферен. Само това знам.

Link to comment
Share on other sites

Бащата е бил и каза,че организацията в неделя била под всякаква критика,отделно гледката към пистата била умопомрачаващо лоша :wacko:

 

иначе някакакво БМВ със сливенска регистрация избило рибата на тунинг-шоуто.Някой с инфо нещо? :)

Link to comment
Share on other sites

Такъв цвят, ама от тея още по-дъртите. Дето са с 1 фар от всяка страна.

 

иначе някакакво БМВ със сливенска регистрация избило рибата на тунинг-шоуто.Някой с инфо нещо? :)

Това?

Link to comment
Share on other sites

Бащата е бил и каза,че организацията в неделя била под всякаква критика,отделно гледката към пистата била умопомрачаващо лоша :wacko:

 

иначе някакакво БМВ със сливенска регистрация избило рибата на тунинг-шоуто.Някой с инфо нещо? :)

А бе за организацията-вярно малко позъкасняха с дрифта,а пък после решиха да го прекратят,ама все пак имаше шоу.А относно гледката-как така била лоша ??? То зависи все пак къде си застанал :)

Link to comment
Share on other sites

Такъв цвят, ама от тея още по-дъртите. Дето са с 1 фар от всяка страна.

Е тва вече не съм го видял. Кога е карала, че аз бях само недяля от 13 часа някъде?

 

Аз покрай тунинга въобще не се завъртях по разбираеми причини :lol: . Обаче като извикаха няколко от колите да дойдат до халето и ми направи впечатление нещо в онава много грозното оранжево нещо, май Prelude (то така беше обезобразено, че трудно се разбираше). Стори ми се, че и задните гуми завиват. Може и само да ми се е сторило. Някой да е забелязъл нещо такова?

Link to comment
Share on other sites

Е тва вече не съм го видял. Кога е карала, че аз бях само недяля от 13 часа някъде?

 

Аз покрай тунинга въобще не се завъртях по разбираеми причини :lol: . Обаче като извикаха няколко от колите да дойдат до халето и ми направи впечатление нещо в онава много грозното оранжево нещо, май Prelude (то така беше обезобразено, че трудно се разбираше). Стори ми се, че и задните гуми завиват. Може и само да ми се е сторило. Някой да е забелязъл нещо такова?

 

Ако са завивали и задните - Прелюд е било

Link to comment
Share on other sites

Прелюда страшно ми допадна,

най-вече в интериорно отношение комбинацията от меки и светли тонове ми се стори чудна:)

 

Заставата с какво бе толкова тунингована?

Link to comment
Share on other sites

Прелюда страшно ми допадна,

най-вече в интериорно отношение комбинацията от меки и светли тонове ми се стори чудна:)

 

Заставата с какво бе толкова тунингована?

 

Moже да бъркам колите, но имаше тема за една Хонда в някой форум. Добре вървеше оптичния тунинг

Link to comment
Share on other sites

Прелюда страшно ми допадна,

най-вече в интериорно отношение комбинацията от меки и светли тонове ми се стори чудна:)

 

Заставата с какво бе толкова тунингована?

Прелюда беше супер изцепка. Типичната селска мечта. Криви брони, кофти боядисана, супер много луфтове, пластамасови капачки на джантите, огромни оборотомери, кабели, малки фланци за направените раздувки и т.н. Скоростния лост пък ме уби. :D Сигурен съм, че от там се пускаха ракетите, а с натискането на другия бутон се превръщаше в батмобила. :lol: Само щангата на вратата като видях. Как я одра като затваряше вратата. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Всеки е голям критик. Направи нещо по-добро и го покажи на хирата. С радост бихме видели резултата от труда ти ;)

Нали знаеш .. за да се свърши една работа се иска пот , за да се критикува само малко плюнка :)

 

Ако става дума за тази ... 6+ от мен :rolleyes:

010947073.jpg

Link to comment
Share on other sites

Всеки е голям критик. Направи нещо по-добро и го покажи на хората. С радост бихме видели резултата от труда ти ;)

Това е най-лесното извинение. Аз нямам финансовата възможност да направя такъв проект. Ако я имам бих го направил и дори можеби би бил по-скромен, но перфектен. Не може да правиш такъв гигантски проект и да действаш толкова нмърливо и да допуснеш много грешки. Все пак тази кола ще се бори за най-тунингована кола в България. Да погледнем на Божо BMW-то или оранжевата Fiesta до Prelud-a. И двете коли са мащабни проекти с много пари хвърлени върхо тях. Защо и двете коли може да перфектни от където и да ги погледнеш, а Honda-та да не може. Това имам предвид. Не се впрягайте... ;)

Link to comment
Share on other sites

Утре и другиден (събота и неделя) пак на Калояново ще се провежда кръг от любителския шампионат на VW...не е много за тая тема, но за да не отварям нова. Ако някои има път наоколо и има интерес може да прескочи да погледа (в неделя ще е по-интересно). Входът отново ще е символичен...май беше нещо от рода на 3 лв. ако не се лъжа.

Събота (21-ви март)

 

07.30 - Отваряне на пистата (За разполагане на колите и подготовката им)

08.00 - Начало на технически преглед и попълване на декларации

10.00 - Край на прегледа и записването

10.15 - Кратък брифинг с участниците

10.30 - Обявяване на списъците с записалите се автомобили по класове и дисциплини

10.35 - Старт на тренировките по класове

"Комар"

"Малък"

"Среден"

"Голям"

12.35 - Шоу коли и разглеждане на автомобилите участващи в дисциплини "Оптика" и "Озвучаване"

13.00 - Начало на квалификационни обиколки по класове

15.00 - Край на квалификациите

15.20 - Начало на ДРАГ свободни тренировки

17.20 - Край на Драг тренировките

17.30 - Обявяване на резултати

 

НЕДЕЛЯ (22-ри март)

 

07.30 - Отваряне на пистата

08.00 - Технически преглед на колите до запълване на класовете (ако има свободни места по класовете)

09.00 - Край на прегледа и записването

09.15 - Обявяване на стартовата решетка по класовете

09.30 - Брифинг със състезателите

09.45 - Тренировка на състезателите от стартовите решетки

10.45 - Край на тренировките

10.50 - Шоу

11.00 - Старт на дисциплина Италианско преследване по класове

15.00 - Край на дисциплината Италианско преследване

15.20 - Старт на ДРАГ дисциплината

17.00 - Край на ДРАГ дисциплината

17.15 - НАГРАЖДАВАНЕ

17.30 - Закриване на 1ви кръг на Любителския ФВ шампионат

Link to comment
Share on other sites

Ебати късмета... :woot

Вчера пистата беше суха...дадох добри времена на квалификациите и то карайки на 80%, понеже исках да си запазя предните гуми да издържат и за днес, че да не ги сменям с друг чифт...сега ставам - вънка сняг, сняг...колата ми затрупана, аз с летни гуми (като предните им остават не повече 30-40 обиколки), колегата Даника (от когото взех гумите за състезанието) не знам дали работи в неделя сутрин, че да ходя да сменям бързо гуми...че и оня ден даже взех още 2 нископрофилни скоростни летни за резерва ако пак започнат да ми се късат гумите по завоите като предишния път....не, просто не е истина....на първа пролет такъв сняг да натрупа....ебати късмета.... :angry1

 

Едит: Сега чета във VW форума какво пишат тези, дето в момента са на пистата (на пистата има интернет) - то се вижда от снимката, която са поместили какво е, но организаторът в момента е пред дилемата дали да отмени цялото състезание или пък понеже пистата така и така е платена - да покараме със или без засичане на времена (драгът естествено ще отпадне автоматично)...а аз предложих поне да използваме снега и да си дрифтим на воля - тъкмо ще си упражня номера с ръчната спирачка, дето най не го мога... :bgrin:

kaloqnowo.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...