Jump to content
BulForum.com

haresvate li tamnokoji jeni


Recommended Posts

да харесвам тъмнокожи жени .. хващат окото и не само него. една красива жена си е красива независимо от цвета на кожата и е ЖЕНА, а не негър и мулат!!!

zero tolerance за всички расисти, сексисти и всякакви други !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Да бе..една красива циганка колкото и добре да изглежда пак ще си е мангал, noway..

Link to comment
Share on other sites

Аз лично предпочитам "бледолики" с тен. Но лек, не да прилича на работничка на Скобелева майка. Негърките въобще не ме привличат, а мулатка за съжаление не съм имал удоволствието да познавам.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично предпочитам "бледолики" с тен. Но лек, не да прилича на работничка на Скобелева майка. Негърките въобще не ме привличат, а мулатка за съжаление не съм имал удоволствието да познавам.

 

 

nachi mnoo si izpusnal :P az poznavam edna ... ne sam q dupchil ama e mnogo gotinka :)))

Link to comment
Share on other sites

Тъмната кожа има мнооого нюанси, маймуняци не ме кефят, но мулатките са добре дошли. Не съм расист и нямам нищо против негърките, даже смятам, че те имат идеалните тела е намират се и сред тях 100-150 кг.....

Link to comment
Share on other sites

Те в Америка почти не се намират други сред тях... В Африка пък са само кокали в черно...

Мога да ти кажа, че най-хубавите жени, които видях в Щатите са негърките. Белите жени са по-тлъсти и не полагат грижи за себе си :wir

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти кажа, че най-хубавите жени, които видях в Щатите са негърките. Белите жени са по-тлъсти и не полагат грижи за себе си :wir

 

Странно защото пък от моите скромни и на разни доверени хора огромни наблюдения негретата са най-тлъсти и грозни...което е естествено де...

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти кажа, че най-хубавите жени, които видях в Щатите са негърките. Белите жени са по-тлъсти и не полагат грижи за себе си :wir

az pak v 6tatite ne vidqh nito edna hubava negarka,no ina4e beli anglosaksonki ,skandinavki i slavqnki (po proizhod razbira se) kolkoto iska6.

abe belite jeni rulirat

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти кажа, че най-хубавите жени, които видях в Щатите са негърките. Белите жени са по-тлъсти и не полагат грижи за себе си :wir

 

 

Напълно съм съгласен с теб ;) :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...