Jump to content
BulForum.com

Продавам SIEMENS S65


Recommended Posts

Продава се SIEMENS S65,много запазен,без следи от употреба,телефонът работи перфектно,използван е само за разговори,а батерията му издържа 4 дена...Това е наи-високият клас на Сименс и е произведен от много качествении материали- стъкло,метал и здрава пласмаса,поради които е е в такова състояние.Гаранцията е изтекла,но я пазя за да докажа произхода.

 

Технияески данни:

*Цветен дисплей 65к

*Блуутут

*Инфраред

*Слот за карта ММЦ

*Камера - 1.3 МП

*Вътрешна памет -10 МБ

*Дисплеят е от СТЪКЛО

*МЕТАЛЕН КОРПУС

 

АКТУАЛНИ СНИМКИ:

51bb17e4b726d84a.jpg

 

bba11f5ccb027f15.jpg

 

39e8f8790670383e.jpg

 

51784d534cba31a0.jpg

 

602d31a8d810081b.jpg

 

4b70daae67d3b11a.jpg

 

68151b6c86f29a11.jpg

 

ЦЕНА : 50 лв (подлежи на лек коментар)

 

ОТ Пловдив съм, пращам по куриер за цялата страна

ЗА връзка с мен:

На ЛС

на номер: 0886935044

по Скайп: Van4ev1

Link to comment
Share on other sites

Заинтересувах се от металния корпус и стъклото, т.к. ми трябва евтин и здрав телефон, но освен, че това е един от последните бъгави телефони преди оттеглянето на Сименс от производството на гсм-и, не успях да прочета нито за метален корпус, нито за стъкло. Яд ме е за загубеното време! http://www.mobile-review.com/review/siemens-s65.shtml

Link to comment
Share on other sites

Заинтересувах се от металния корпус и стъклото, т.к. ми трябва евтин и здрав телефон, но освен, че това е един от последните бъгави телефони преди оттеглянето на Сименс от производството на гсм-и, не успях да прочета нито за метален корпус, нито за стъкло. Яд ме е за загубеното време! http://www.mobile-review.com/review/siemens-s65.shtml

С риск да спамя мога да ти кажа,че тоя телефон е супер.Ти казваш,че е бъгав,1-2 пача и смяна на версията с най-новата го прави пушка.Лично аз съм имал такъв телефон и знам какво може да прави,даже като падне цената може и да го взема.Иначе и аз не знам за какъв метален корпус се разправя в темата щото на моя стария нямаше такива работи.

Link to comment
Share on other sites

Металния корпус е отпред на предния панел цялата обвивка,а телефона е с последния фирмъер за модела,не е сменяан просто е купен доста късно ,също така е произведен в Германия,имам го вече доста време и не е показал никакав проблем....аз относно цената...пишете ми на скайпа и може да измислим нещо....За тези пари ако някой може да намери по-хубав и запазен телефон,ЕВАЛА МУ ПРАВЯ...който го вземе сименсчето ще е късметлия...почти нов телефон за 40 лв...с камера,буутут,голям дисплеи,инфраред и слот за карта...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...