Jump to content
BulForum.com

Къде в Пловдив орпавят брони?


DjCyPeRx

Recommended Posts

Тъй като тука пофьорите са повече от Пловдив да ви питам, къде в Пловдив могат да ми орпавят бронята. Да се залепи на едно място и от едната страна е виснала малко нещо има счупено и ме дразни. Та някой доволен от някъде да казва къде и координати да дава евентуално :)

 

Става въпрос за обикновенна пласмасовва черна броня на старо рено 19 :)

Link to comment
Share on other sites

Като идваш от Тракия към Сточна гара по новият път , точно след надлезе в ляво има едно малко гаражче в което правят брони 2 пъти ходих да ми правят едни заварки и останах много доволен а и виждам че чат пат спират и скъпи автомобили сигурно са добри.

Link to comment
Share on other sites

от тракиа към сточна гара .... това означава по булевеарда санк петербург и на кръстовището с McDonlads накъде? ако е направо за надлеза селд това трябжва да свия надясно леко за сточна гара там от ляво се пада ренно? нещо немжоах да те разбера

Link to comment
Share on other sites

Не, злобила има предвид булеварда, където се намира Бизнес хотела. Но си мисля, че гаража е от страната на хотела, а не от другата. :)

Пиша и отправни точки, че да се ориентираш:

Тракия-Мебелна къща-Бензиностанция Петрол е май-Бизнес хотела. Булеварда и точно под надлез Родопи и е продължението на бул. Цар Борис 3-ти.

Link to comment
Share on other sites

...ако е направо за надлеза селд това трябжва да свия надясно леко за сточна гара там от ляво се пада ренно? нещо немжоах да те разбера

 

Веднага след като свиеш на стопа вдясно( отляво ти се пада Рено ) , минаваш 20 метра и поглеждаш вдясно, няма как да го подминеш...

Link to comment
Share on other sites

Не се лъжете да ходите при арменеца или тва дето го викате на бул. Найчо Цанов от дясната страна.

 

Линкът на @НЕМО е правилният човек.Викат му по прякор Бухала и работи невероятно.Всички от тунинг.бг ходят при него и не само.За справка способностите му е черната кола пред работилницата ;)

Link to comment
Share on other sites

Не се лъжете да ходите при арменеца или тва дето го викате на бул. Найчо Цанов от дясната страна.

 

Линкът на @НЕМО е правилният човек.Викат му по прякор Бухала и работи невероятно.Всички от тунинг.бг ходят при него и не само.За справка способностите му е черната кола пред работилницата ;)

дам бухала си е майстор а и цените му са доста добри...Перфектен е за тая работа :)

Link to comment
Share on other sites

божее тоя човек ми е съсед с броните а аз дори незнаех какво прави :) както и да е...при мен проблема не е сериозен така че ще видим при кой от двамата ще ида но все пак благодаря на всички отзовали се...все пак ако някой се сети още някакво място да пише поне да има в повече :)

 

благодаря на всички още веднъж

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...