Jump to content
BulForum.com

Купувам адаптер


Recommended Posts

Ами 3 лв устройват ли те :)

 

Определено :) Стига моя switch да го хареса :bgrin:

 

П.С. гледам си мени напрежението, а как е с ампеража?800mA ли е?

Link to comment
Share on other sites

Определено :) Стига моя switch да го хареса :bgrin:

 

П.С. гледам си мени напрежението, а как е с ампеража?800mA ли е?

Ами чесно да ти кажа идея си нямам какво ме питаш :D ако искаш пиши ми на скайп nasko9012 да се разберем....даже ако искаш още сега може да минеш да го вземеш

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням от пуснатата му тема, май беше китайски, "1 ампер", нестабилизиран и незнайно всъщност колко милиампера в реални условия...но затова и цената му е символична - най-добре проба с уреда на място. ;)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням от пуснатата му тема, май беше китайски, "1 ампер", нестабилизиран и незнайно всъщност колко милиампера в реални условия...но затова и цената му е символична - най-добре проба с уреда на място. ;)

Човека сега ще дойде до нас и ако го устройва, го взима :)

Link to comment
Share on other sites

Доколкото си спомням от пуснатата му тема, май беше китайски, "1 ампер", нестабилизиран и незнайно всъщност колко милиампера в реални условия...но затова и цената му е символична - най-добре проба с уреда на място. ;)

 

Дано не се изтълкува зле от модераторите и от предлагащия адаптера,

но от моя скромен опти с рутери, съм се нагледал на доста експерименти,

след които имам налични още няколко изгорели рутера. Преди време

във форума продадох няколко изгопрели такива, сега ми се подмятат още.

 

Рутера изисква точно определено напрежение,при това добре стабилизирано

и адаптера трябва да държи необходимия ток. Вътре често има стабилизатор

7805 или подобен, но не винаги помага.

 

Бъдете внимателни с пробата.

Link to comment
Share on other sites

Човека сега ще дойде до нас и ако го устройва, го взима :)

 

Върши добра работа ( поне за сега ).Продавача беше много коректен ( даже обърках парите та му дадох повече, но той ми ги върна за което му благодаря :) )

 

П.С. Съгласен съм за напрежението.Въпроса е, че специално за този слуйтч не ми се дават много пари, тъй като не знаех даже дали работи ( подарен ми е от познат ланаджия ), а и мога да си взема нов за 15лв.

Link to comment
Share on other sites

Върши добра работа ( поне за сега ).Продавача беше много коректен ( даже обърках парите та му дадох повече, но той ми ги върна за което му благодаря :) )

Разбира се че щях да ги върна, не обичам да лъжа хората :) надявам се адаптера да върши добра работа и да няма проблеми :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...