Jump to content
BulForum.com

купувам празни CD-та


Recommended Posts

Ace 4oveka e vidql naskoro temata za po-tunki CD-ta i si e pomislil 4e nqkoy moje da prodava podobni ili da znae kade se prodavat na po-tunki ceni a vie tuk mu vikate :cry

Link to comment
Share on other sites

най-ефтините дето знам са в Халите :) (на главната бе)

и са по 36ст. ама май са от ония без никва щампа дето след 10-тина вкарвания в CD-Rom-a и почват да се жулят :)

иначе аз ползвам Euro-Silver за по 40ст./броиката от Д&Ето

Link to comment
Share on other sites

Ace 4oveka e vidql naskoro temata za po-tunki CD-ta i si e pomislil 4e nqkoy moje da prodava podobni ili da znae kade se prodavat na po-tunki ceni a vie tuk mu vikate  :cry

Taka e,ne zabravqite kak na skoro se sdobih s 88 chisto novi CDta za skromnata suma ot 24 lv t.e. 27 st. na disk.Tova se sluchi tochno tuk,v tozi forum :) Daje stefann momcheto ne gi e prebroql tochno,a mi e dal 89 diska,stefcho dalja ti 27 stotinki maina ;)

Aftermath uspeh v tarseneto :)

Link to comment
Share on other sites

a nqkoi da znae kolko vurvqt 90min i 99min cd-ta i kade gi prodawat B)

Znam kade moje da ima takiva no za cena nemoga a znam. Goliam izbor ot CD-ta ima vyv D-Noel.Tova e bivshia sklad na Mahmud-Fares za cherna tehnika tochno na krystovishteto deto e za PU-to :)

Link to comment
Share on other sites

мисля че в dinoeL има наистина много голям избор - най-големия който съм виждал ...

не знам този сайт ли е обаче и колко е актуален ...

май основния склад е някъде в кооперация с/у Фламинго киното

има магазин и там където казва batko32

не правя реклама - просто наистина имаше всичко

:-) от Princo старозагорско до Princo внос от Taiwan :-)

Link to comment
Share on other sites

Taka e,ne zabravqite kak na skoro se sdobih s 88 chisto novi CDta za skromnata suma ot 24 lv t.e. 27 st. na disk.Tova se sluchi tochno tuk,v tozi forum :) Daje stefann momcheto ne gi e prebroql tochno,a mi e dal 89 diska,stefcho dalja ti 27 stotinki maina ;)

Aftermath uspeh v tarseneto  :)

хаха, ще си ги търся като наследство !! :-)

Link to comment
Share on other sites

Язо отрязаха те яко с тея ЦД-та :) Виж ся Владо отиваш в метро и си зимаш Мултидиск 90мин 790МБ. Супер са. Нищо че като ги запиша после записвачката ги чете с 300 зора ама на други ЦД-РОМ-и бачкат супер. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мултидиск в Метро е фалшив... както и Princo ... и Creation и други сигурно...

всички са правени у нас...

купувайте си от Метро и разправяйте, че са лоши дисковете ... - така е.

аз си купувам от Метро дискове - но си знам - за нищо сериозно, но на ниска цена...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...