Jump to content
BulForum.com

Sound ...


Niilo

Recommended Posts

Някой би ли ми казал сега как да си подкарам и саунда? :)

 

Ще ме извинявате, че ви безпокоя постоянно с глупости, но малко по малко си изграждам ОС-а, скойто смятам да работя завбъдеще и тези неща са важни за мен като за бивш юзър на Уинбоз

Link to comment
Share on other sites

Мухаха, при това разнообразие от саунд, да беше казал поне какъв ти е чипсета/картата. Може и за дистрото да кажеш, пък тогава белким някой се сети ;)

Link to comment
Share on other sites

arts-то го имам, но ми даваше някаква грешка ...

сега друг въпрос :)) В тази тема ще питам и се надявам да не се изнервите и да отговаряте ...

Имам нужда от C компилатор. Иначе подяволите не мога да си компилирам никой пекидж :) Инсталирах си glibc (със Слакуер съм), обаче пак ми дава грешки от рода на 'No C compiler found in $PATH'. Дали нещо друго трябва да инсталирам, освен glibc? Прочетох описанието на пекейджа и помислих, че точно това е Ц компилатор ...

Link to comment
Share on other sites

Хайде да спазваме добрия тон в форума, Shiro, какво ще кажеш,а.

Не всички сме гении, нали. А пък човек се учи докато е жив.

Затова е форума.

Link to comment
Share on other sites

dobre, naistina se izvinqvam, prosto tiq dni sym malko nerven, sorry.

(a az sym minal pokrai geniite:) Inache:

V instalaciqta na Slackware ima gcc, prosto si q pusni i instalirai samo nego. gcc ti se kazva C-Compiler-a. A inache mojesh da si svalish i nqkoq nova versiq. tar.gz fail tyrsi, razarhivirai go i cheti dobre INSTALL faila.

Link to comment
Share on other sites

Shiro, и аз те обичам бейби.

 

Само дето версията на Слакуер не ми е пълна и нямам всички пакети. Отдавна си инсталирах GCC, за идиот ли ме взимаш. Само че се искаха още доста библиотеки, които вече си свалих и всичко е 6.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...