Jump to content
BulForum.com

need some help


Sancho Pansa

Recommended Posts

За winamp-a пробвай да check/uncheck опцията Use bitmap font for main title display в Options/Display.

За субтитрите виж дали шрифта който ползваш ти е нагласен на Cyrilic вместо на Western, също провери какъв ти е Regional Seting-a на Windowsa.

Следващият път като инсталираш windows забрави за flex type и ползвай това.

Link to comment
Share on other sites

Ael ako tva ne ti pomogne  ti preporachvam da si mahnesh prokletiq Flex Type/ako si go slagal vaobshte/...as tva napravih i  veche vsichko si varvi ok :D

che kvo mu e na "prokletia" FlexType ??? raboti si perfektno i se instalira za 1 min. ne se nalaga da rovish po rani nevedomi settings na Windows, da podmeniash failove i t.n. Da ne govorim, che si vurvi sus fonts. Puk e i "bezplaten" :)

 

Do Skiv: Dark Lord / MoRDoR

 

P.S.: Za tova, che niakoi programi sa pisani kalpavo i ne rabotiat kakto ochakvat oshte po-kalpavite im programisti. btw minavaneto ot ANSI kum Unicode ot strana na MSWin beshe mnogo dobra stupka, no dovede i do niakoi nesuvnestimosti, za koito ne e vinoven FT.

Link to comment
Share on other sites

Ael ako tva ne ti pomogne  ti preporachvam da si mahnesh prokletiq Flex Type/ako si go slagal vaobshte/...as tva napravih i  veche vsichko si varvi ok :D

Na men pomosht ne mi trqbva shtoto vsi4ko mi varvi .Prosto ne polzvam WinAmp3 ;) Puk i nevqrvam da stigna do tam 4e zaradi edin bugav WinAmp3 da maham FlexType :D

 

Peace

Link to comment
Share on other sites

Ще стана ли още по-пещерен човек ако спомена, че ползвам FlexType за NT v1.0 :) Работи добре с XP-то, а като слушам оплакванията от FT2K направо ме е страх да мисля за ъпгрейд. Не че има смисъл от него ако всички ти върви ок :)

Link to comment
Share on other sites

Ako oste ne ste razbrali, neka da vi kaza che po-goliama BOZA ot flextype NIAMA i nikoga ne e imalo, a i ne mi se viarva niakoga da IMA!

Za tezi, koito ne sa naiasno neka da im kaza, che vischki windows-i (osven 95 i 3.x) si varviat s PREKRASNA kirilizacia, stiga da bude instalirana kato horata. Na men ne mi se e nalagalo da polzvam nikakvi prostoii ot roda na flextype. Blagodaria, no sam se napatil sas problemitre, koito sazdava. Mnogo ot moite klienti (neznam ot kade im e hrumnala ideiata da polzvat vanshni kirilizatori), gi ubedih che ne e neobhodimo da se "vazpolzvat" ot gadostite, koito pravi flextype.

AKo chak pak tolkova vi se nalaga da polzvate fonetichna kirilitza pod win, vizte tuk:

http://www.warez.ru/NEW_FTP/Win_Appz/Phone...dows_98_NT4_XP/

Kacil sam phonetichna kirilitza za win98, NT 4.0 i 200/XP.

Elementarni kirilitzi, ne barat deto ne im e rabota i ne zapalvat registry-to sas 100000000-i nenuzni kliuchove!

Kam vsiaka edna ot kirilitzite ima fail, koito mozete da poglednete i da vidite za kakvo stava vapros.

Obshtia obem na 3-te kirilitzi e ................... 28kb...........

Niamam kakvo poveche da kaza.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...