Jump to content
BulForum.com

Продавам видеокарта Asus 7300GT пасивна


Recommended Posts

Поради ъпгрейд до по-нова карта, продавам си ASUS EN7300GT, 256 MB, 128 bit, SILENT.

Т.е. безвентилаторна.

PCI-E.

 

Edin DVI, edin VGA, edin HDTV-out.

На около година и половина е, в idle държи до около 50 градуса в големите жеги, и около 35-40 зимата.

Не е клоквана, много рядко е изигравана някоя игра.

Никакви проблеми.

Може да има още няколко месеца гаранация, ако има интерес, ще поровя за хартията.

 

Е такава е

 

Нова е около 78 лв,

 

моята цена е 55 лв, с коментар за сериозни, разбира се.

Link to comment
Share on other sites

чисто новичка ZOTAC 7300GT PCI-E 256MB DDR2 128bit TV DVI HDCP 24 месеца гаранция е 46.87 лв в ерата, а това е 52.64 лв, пак там, пак ново, и пак с 24 месеца гаранция.

затова предлагам 30 лв.

Link to comment
Share on other sites

Аз продавам ASUS, а не zotac, нито MSI. При това е passive, а тези двете са с вентилатор, независимо че едната е с малко по-добри параметри. Предполагам знаеш принципно, че passive моделите са понякога доста по-скъпи от 'вентилаторните'. Основно заради по-големия алуминиев блок.

Ако ми покажеш същата като мойта за 52 лв, ще се съглася.

 

За някои хора (за мен примерно) е по-важно да е пасивна, затова дадох 30-тина лв повече за новата си, като можех да взема с вентилатор за 30 лв по-малко.

 

Но ще те имам предвид, не бързам засега.

Link to comment
Share on other sites

А картата AGP 8Х ли е или PCI-E ? Защото ако е AGP може да я взема за старата ми щайга. :)

 

Модератор: Нещо не четете напоследък, тази вечер си вторият, дето не гледа внимателно:

Поради ъпгрейд до по-нова карта, продавам си ASUS EN7300GT, 256 MB, 128 bit, SILENT.

Т.е. безвентилаторна.

PCI-E.

Link to comment
Share on other sites

DDR2 е.

 

Нова цена 50 лв. Ne e казано, че е твърда.

 

За информация само, HL2 ми вървеше почти идеално на 1680х1050, изиграл съм и Crysis на 1024х768 с почти всичко на Low разбира се, с 2-3 неща на Medium, с доста добър fps, над 20, и поне за моите критерии ставаше за игра.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...