Jump to content
BulForum.com

Otkradnaha mi koleloto!


Recommended Posts

Basi, besen sym!!!! :angry1 :angry1 :angry1 :angry1 :angry1

Iskam da izleq gneva si nqkyde..

Dnes sled 6 4asa lekcii, umoren i razdraznen ot mazni docenti i typi asistenti, tyr4ah po stylbite kato mlada kozi4ka, predstavqiki si priqtnite momenti, koito mi predstoqha s dobri priqteli. No vmesto koleloto si, namerih samo srqzanata veriga. Pyrvo se po4uvstvah typo. Posle leka poleka v se propih ot 4uvstvoto, 4e sym totalno precakan! Posle me obze stra6en qd, skycah sys zybi ot bezsilie, za6toto ni6to ne mojeh da napravq po vyprosa...Naokolo nqma6e puknat paza4, ne 4e ako e imalo e 6tql da napravi ne6to...

Proklinam tozi, koito go e vzel! Da go blysne 50-tonen tir, sled koeto da dade na zaden i da go sma4ka o6te dovolno mnogo pyti! Gadjeto mu taraleji i krokodil4eta da rajda! Maika mu da stane centyr na sex skandal v slujbata si i vsi4ki da q namrazqt. Ba6ta mu da se propie i da katastrofra nqkoq ve4er na vry6tane ot kry4mata....

Olekna mi...malko...kak da mi olekne kato znam, 4e i milion dumi da kaja, nqma da si vyrna koleloto...

Link to comment
Share on other sites

Veche lichno ti go kazah - gadno batka... Syvem sym naiasno kakvo ti e i vse pak ima neshto koeto si mislia. Kakvoto i da e shte ti mine byrzo. Kakvoto i da e vse pak e vesht. Niama vesht tolkova cenna che da ia pomnish bezkraino. Shte mine skoro...che daje skoro novo shte kupish. Znam che vse shte ti e typo kato se setish no zamisli se tova e kolelo...nishto fatalno ne se e sluchilo v sashtnost. Znam che ne pomagam realno i che i da iskash ne mojesh da mi poviarvash no vse pak znam che skoro shte ti mine. Syvsem skoro shte si imash novo, po-hubavo i prokliatiata kym kradeca shte bydat samo na maitap. Pojelavam ti go nai-malkoto. Taka shte stane.

Link to comment
Share on other sites

Zerqhathul , mnogo sajelqvam . Moga samo da kaja ,4e az imam dve i s udovolstvie bix ti dal ednoto .. i bez tova mi e malko ,a i taka ili ina4e ne sum go kupuval - spe4elix go .Samo gumite sa my malko spukani .. ;)

Link to comment
Share on other sites

Edinstvenoto koeto moga da kaja sega e SPOKOISTVIE.Nedei da pravi6 gluposti kakto az bqh napravil edno vreme.Znam kakvo e da ti otkradnat koleloto.Ama znae6 li 4e moeto be6e vzeto na 23 dekemvri i mi go otkradnaha na 29 dekemvri.Poradvah mu se samo 6 dena.Ob6to vzeto edni gadni narkoman4eta mi go otkradnaha.Kolko psuvni sa izqli ako znae6....Po edno vreme me viknaha v sada za6toto sa gi hvanali.I tam kolko blagoslovii im teglih ama za kvo nito mi varnaha parite nito kolelo.Samo deto otidoha v zatvora za nqkolko meseca.Are stiga sam pisal ve4e. :allien

Link to comment
Share on other sites

GK, prav si, 4e ni6to fatalno ne se e slu4ilo. Prav si, 4e 6te mi mine, za6toto vse pak stava duma za ve6t. Prosto me e qd. Qd me e, 4e sym tolkova naiven da si mislq, 4e na men ne bi mi se slu4ilo takova ne6to.

Ve4e sym po-spokoen. V4era po edno vreme imah jelanieto da se sbiq sys nqkoi okolo men, radvam se, 4e ne postradaha blizki :)

Cmehuvka, blagodarq mnogo , trognat sym! Ama ne moga da priema. O6te pove4e ako na teb ti e malko, za men 6te e o6te po-malko :) Ne mislq, 4e si po edrogabariten ot men ;)

Abe hubavoto e, 4e ne si bqh napravil upgrade o6te. Bqh zamislil da mu slagam novi venci , dobre, 4e postoqnno otlagah :)

Link to comment
Share on other sites

Kakvo da ti kazha, absolyutno razbiram za6to si taka qdosan na 4oveka, koito ti e otkradnal koleloto. O6te kato mi kaza v4era, samata az pobesnqh kak mozhe da ima takiva hora - bez da im puka osobeno, rezhat verigata na koleloto i si otpra6vat s nego. I za6to viiinagi takiva gadni raboti se slu4vat na svestni hora. Kato te znam kak si obi4a6e koleloto... Vqrno, 4e e samo ve6t, no nali si e tvoe, nikoga ne si mislil, 4e mozhe nqkoi da ti go otneme..

Mi taka e, neka priemem, 4e tova, koeto ne ni ubiva, ni pravi po-silni i da produlzhim napred. Znai, 4e vinagi 6te ima6 priqtelskata ni podkrepa ;).

Link to comment
Share on other sites

Zerghathul e tva e kato ne vlizam 4esto tuk i gledia kakvo stava , taka drasni mi na PM kvo be6e koleloto i nekvi harakterni osobenosti da vida az kakvo moga da napravq , 4e ne pomnq mnogo dobre negova milost kogato se vidqhme v restoranta .

ne obe6tavam ni6to ,no 6te si otvarqm o4i4kite da vidim .

BTW drug variant e ako ima6 po 4esto put na ruskiq pazar da se oglejda6 !

Link to comment
Share on other sites

4ove4e.. Neznam sq tva suvpadenie li e ..

ama dnes na edin vhod pro4etoh edna belejka.. : " namereno otkradnato kolelo.. " Tam pi6e markata na koleloto (na belejkata..) i kade da si go potursi6.. Moga da ti kaja na koi vhod q vidqh tazi belejka i utre mini da vidi6 dali stava duma za tvoeto..

Bloka se namira do Stadion Botev..

Ulicata mai e Bogomil.. ama ne sum siguren.. Mislq 4e be6e "Bogomil 69"...

Za nomera na vhoda sum siguren 69 e...

Tova e ulicata otstrani na stadiona..

Uspeh v turseneto.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Zerghatul nadqvam se namerenoto kolelo da e tvoeto 6toto i az znam kvo e da ti otkradnat koleloto. Na moeto daje i verigata ne ostaviha, vupreki 4e be6e zaklu4eno. A i be6e za 300 leva plus kvito raboti sam mu pravil izliza kam 350 lv. i si be6e novi4ko... ama kakto i da e, mina 1 godina ottogava i sam go zabravil, sq si karam koleloto za 100 leva ot metro i se nadqvam da ne se razpadne nqkude :(

Link to comment
Share on other sites

wow

samo da pitam:kakva beshe verigata?Stomanena? :confused

Sujalqvam mnogo za bika, no

Недей плака ами реши въпросааа

отвори си уши за рецепта простаа:

Брой до три бързо изпърди се ти,

усмихни, махни с ръка встрани

АЙ АЙ АЙ АЯ И ХИЧ ДАНЕ ТИПУКА!!!

Свали си това

И това

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...