Jump to content
BulForum.com

Продавам USB Flash Verbatim 16 GB


Recommended Posts

Правя две забележки:

 

1. Към продавача - не може да пускаш нов пост със същата цена, а само с намалена, като се съобразяваш с Т.2 от правилата на раздела.

 

2. Към съфорумеца с рапорта - линкът, който прати е на флашка A-DATA, която няма нищо общо с Verbatim. Бих приел единствено линк към по-ниска цена в магазина точно на този модел и големина флашка.

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми г-н МОДЕРАТОР.Аз не приемам забележките ви.Първо цената ми е намалена, ако не виждате в първият случай.За вторият също тъй като не знам каква полза има Verbatim да сложи на сайта си флашка на A-DATA.

 

Приятен ден.

Link to comment
Share on other sites

Уважаеми г-н МОДЕРАТОР.Аз не приемам забележките ви.Първо цената ми е намалена, ако не виждате в първият случай.За вторият също тъй като не знам каква полза има Verbatim да сложи на сайта си флашка на A-DATA.

 

Приятен ден.

За да бъда в тон с тебе, ще ти обясня за какво става дума, защото явно не си наясно:

 

Уважаеми г-н ПОТРЕБИТЕЛ, все още съм добре със зрението и мога да видя каква цена си сложил във втория си пост. Работата е, че вчера под него имаше и трети твой пост със същата цена, който изтрих (ако имаш желание мога да го върна пак в темата), предполагайки, че неволно си натиснал 2 пъти риплея - именно заради него напомням профилактично правилата, а и както виждаш нямаш наказание за онзи пост....така че не го приемай толкова навътре.

По втория въпрос - потребител пусна рапорт, че цената ти е доста висока и в рапорта имаше линк към "ЕРА", с цена на 16-гигабайтова флашка (с доста по-ниска от твоята цена)...само дето беше модел на A-DATA, а не на Вербатим...следователно този въпрос и респ. коментарът ми по него изобщо не те касае. Потребителят, който пусна рапорта, му отговорих още тогава на ЛС, а коментарът в темата е за останалите, които евентуално ще се възмутят, че цената ти е много висока.

 

Мисля, че се изяснихме, макар че не обичам да се изясняваме в самите теми, а в специализираната тема за коментиране проблемите в раздела.

 

Лек ден и на тебе!

Link to comment
Share on other sites

За първото не съм сигурен на 100 %, но за второто ще ме извинява уважаемият потребител, но мисля че имам право да сложа каквато цена преценя, че продукта заслужава.А и има разлика между Вербатим и А-ДАТА.

 

Както и да е нова цена 70 лв.

Link to comment
Share on other sites

Спорете колкото ви е кеф обаче в Метро флашка на Kingston (което според мен е по-добра марка от verbatim) e 60лв с ДДС. Нямам спомени колко бяха същите Verbatim-ки там но не мисля че бяха по-скъпи. От страницата която си дал виждам че скоростта на четене и запис е относително добра но не може да се мери с бързите памети на SanDisk или Corsair които даваха над 25мб/сек трансфер даже и на четене.

 

Определено е право на продавача да определи цената, от друга страна право на заинтересованите е да направят контрапредложение и ето го моето:

 

Ако нямаш гаранция за паметта, a след като не си го написал нито си написал откъде си я закупил, явно нямаш - аз съм навит да я взема за 45лв.

Link to comment
Share on other sites

Спорете колкото ви е кеф обаче в Метро флашка на Kingston (което според мен е по-добра марка от verbatim) e 60лв с ДДС. Нямам спомени колко бяха същите Verbatim-ки там но не мисля че бяха по-скъпи. От страницата която си дал виждам че скоростта на четене и запис е относително добра но не може да се мери с бързите памети на SanDisk или Corsair които даваха над 25мб/сек трансфер даже и на четене.

 

Определено е право на продавача да определи цената, от друга страна право на заинтересованите е да направят контрапредложение и ето го моето:

 

Ако нямаш гаранция за паметта, a след като не си го написал нито си написал откъде си я закупил, явно нямаш - аз съм навит да я взема за 45лв.

 

 

Не виждам никаква причина да сравняваш тези памети с тази без да си показал данни.А тези бързите всички знаем какви цени имат.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...