Jump to content
BulForum.com

PSP Slim&Lite + 8GB карта


Recommended Posts

PSP Slim&Lite Piano Black hack-нато с firmware 4.01 М33-2 - както идва от магазина с цялата документация! - снимки няма да качвам понеже състоянието му е като от магазина!

Memory Stick Card SONY MS-MT8G 8GB MARK2 made in Japan Magic Gate Supported!

Черен калъф в комплект с комбиниран кабел за връзка с компютър и за зареждане!

ето снимка на калъфа:

Products-4015-2-pic-psptrans.jpg

зарядното за кола трябва да ги имам някъде - но не мога да гарантирам, че ще го намеря!

 

В гаранция - закупен на 24.08.2008 от Технополис давам касова бележка и гаранционна карта, на него е играно точно 2 седмици лично от мен!

 

Цена за всичко 420 лв.

 

п.с. като инфо мога да кажа че новите PSP които в момента се продават за момента не могат да се флашват и се играят задъкжително само с оригинални игри /освен ако не се натъкнете на застояла бройка/.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Цена без картата 300 лв.

 

като получавате кабел за връзка с TV

 

 

 

цена само на картата - 100 лв.

 

 

 

п.с. зарядното за автомобил - намерено :)

Link to comment
Share on other sites

250 лв имаш от мен за конзолата само.

 

 

 

дай 270 и я взимаш още днес в пълната и окомплектовка /говорим за без никакви аксесоари, които съм купувал допълнително/

Link to comment
Share on other sites

дай 270 и я взимаш още днес в пълната и окомплектовка /говорим за без никакви аксесоари, които съм купувал допълнително/

 

 

Какви аксесоари толкова :)

250 лв за конзолата + калъф,кабели и зарядно.

300 лв за конзолата + калъф,кабели и зарядно + 8 ГБ карта.

Link to comment
Share on other sites

Какви аксесоари толкова :)

250 лв за конзолата + калъф,кабели и зарядно.

300 лв за конзолата + калъф,кабели и зарядно + 8 ГБ карта.

 

 

 

:)

 

270 лв за конзолата + зарядното +кутиика книжки и всичко което идва с нея /без калъфчето и без кабелите - те са взимани отделно и са от най-качествените които съм виждал - давал съм 45 лв за тях/

 

 

 

300 лв за всичко без картата

 

 

 

100 лв за картата - преди месец и половина съм я взимал за 135 лв

 

 

 

ако те устройва някой от вариантите - пиши на лични да се разберем, все пак конзолата има още около 9 месеца гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Е ти добре,че зарядно даваш поне :P

Ясно,че конзолата е в гаранция и че си играл 2 седмици само на нея,но си е втора ръка-на 3 м,не на 3 дни ;) За 330 ще си взема чисто нова с протектор за екрана.

Мойте оферти са това,ако решиш нещо драсни едно лично.Ако ли не,успех с продажбата. :)

Link to comment
Share on other sites

Е ти добре,че зарядно даваш поне :P

Ясно,че конзолата е в гаранция и че си играл 2 седмици само на нея,но си е втора ръка-на 3 м,не на 3 дни ;) За 330 ще си взема чисто нова с протектор за екрана.

Мойте оферти са това,ако решиш нещо драсни едно лично.Ако ли не,успех с продажбата. :)

 

 

 

Знам какво продавам и си според мен си заслужава парите които и искам!

 

Ако нямаш парички - това вече е друга тема, но ако имаш - ще останеш доволен!

 

 

 

p.s. За 330 естествено че ще си вземеш - но ти препоръчвам да почетеш малко по форумите за хакване на PSP и ще разбереш защо поне още половин година ще можеш да играеш само оригинални игри, а след това може би 1-2 ма човека в БГ ще могат да ги хакват тези с новите защити и не знам колко ще струва самото хакване!

 

 

 

p.s. 2 нали си видял че офертите които имаш в темата си за PSP не са за PSP slim&lite, а са за старите модели - PSP phat

Link to comment
Share on other sites

Знам какво продавам и си според мен си заслужава парите които и искам!

 

Ако нямаш парички - това вече е друга тема, но ако имаш - ще останеш доволен!

 

 

 

p.s. За 330 естествено че ще си вземеш - но ти препоръчвам да почетеш малко по форумите за хакване на PSP и ще разбереш защо поне още половин година ще можеш да играеш само оригинални игри, а след това може би 1-2 ма човека в БГ ще могат да ги хакват тези с новите защити и не знам колко ще струва самото хакване!

 

 

 

p.s. 2 нали си видял че офертите които имаш в темата си за PSP не са за PSP slim&lite, а са за старите модели - PSP phat

 

Да твойто PSP си е,естествено,че ти ще определяш цената му. ;)

А колкото за новите,първо,че има със сигурност залежали бройки,пък и с psp-3000 силно се съмнявам,че ще се мотаят толкова с хакването му.

Дали ще е Phat или Slim,няма значение,стига да е запазено и да работи :)

Link to comment
Share on other sites

Предлагам 330 лева за целия комплект + картата .

 

Колега MEMBER може и 1000 лева да си взимал картата но всичко върви надолу особено при картите с памет.

ето я картата чисто нова не надвишава 100-те лева които искаш ти за твоята втора ръка.

http://www.electron.bg/product_info.php?products_id=2162

 

А и друго се сетих,щом е "хакната" не изгаря ли автоматично гаранцията на играта като на покет ПЦ-тата като им качиш друга операционна система?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Колко гаранция му остава ? И като е с хакнат фирмуер не се ли анулира гаранцията ?

 

Гаранцията е до 24.08.2009 г.

 

Не отпада гаранцията понеже ако се скапе така че да не пали - няма как да се докаже че е флашвано.

 

А ако може да запали а излезне дефект някъде другъде - винаги може да се върне оригиналният firmware

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...