Jump to content
BulForum.com

Търг за Siemens c55


Recommended Posts

Siemens c55 с флуоресциращ преден панел, LI-Ion батерия, оригинално зарядно.

Край на търга 23/03/2004 (вторник)

Снимки

Всичко си му е наред само че е заключен към определена сим карта (която не у мен). Ако му сложиш друга иска телефонен код, който не го знам. Това се оправя с разкодиране.

Link to comment
Share on other sites

Има :) Само да питам що е толкова ефтин???

Ами сигурно защото все показва Insert SIM card :P

Шегата настрана наистина защо е на тази цена ??? Да няма някакъв дефект ???

Link to comment
Share on other sites

ОФФТОПИК

 

Според мен 55лв е началната цена на ГСМ - все пак това е търг, започва от малко и се надява да се покачи :D

 

Успех на продавача.

Link to comment
Share on other sites

PM trifon c55, Mar 21 2004, 07:15 AM

vsichko nared li mu e ?

garanciq ima li ?

85 lv imash ot men

Цената вече е 85 лв.

 

@trifon

Мисля че ще мога да взема и гаранционната карта (да още е в гаранция) но не може да се разчита на това, защото по принцип телефона не е мой а е на един съсед който ми дължи пари и го е оставил за залог но вече просрочва няколко пъти сроковете който му поставям така че реших да взема нещата в мой ръце и да му продам телефона и да си възсатновя част от парите. У мен е от преди нова година и повечето време е седял при мен без да е ползван.

Link to comment
Share on other sites

Ako vzeme6 garancionnata karta i SIM kartata s koqto e bil i mahne6 otmetkata v nastroykite THIS SIM ONLY ili ne6to ot sorta davam 90 lv !!!

[t.e. nqma nujda ot razkodirane]

Link to comment
Share on other sites

,,Ako vzeme6 garancionnata karta i SIM kartata s koqto e bil i mahne6 otmetkata v nastroykite THIS SIM ONLY ili ne6to ot sorta davam 90 lv !!!

[t.e. nqma nujda ot razkodirane] ""

 

 

Az ti dawam 95 pri sy6toto uslovie :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Оттеглям офертата. Човека си върна парите който ми дължеше и аз му върнах телефона. Извинявам се на всички който се чувстват излъгани. Просто така се случи: и вълка сит и агнето цяло. CLOSE TOPIC

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...