Jump to content
BulForum.com

Съвет за покупка на лаптоп.


DjCyPeRx

Recommended Posts

Значи искам да си купя лаптоп. Някъде до към 1300лв. Въпроса ми е към коя от марките да се насоча. Принципно съм си харесал следнашата тошиба http://laptop.bg/#/details/TOSHIBA/8/1474 . На асус, HP със същите параметри са на приблизително същата цена. Изключваме DELL. Лично аз имам един Fujitsu Siemens от който съм много доволен но всеки ми говори против тая марка. Та дайте съвет за марки, и ако се спра на тая тошиба ще сгреша ли? Чувал съм добри неща за тошибите и HP-тата.

 

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

луд ли си, разкарай я тая тошиба. За тея пари нищо не предлага. Асус, Леново, Дел - което и да избереш няма да сгрешиш. От тоя сайт цените ми се виждат леко надути.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих ти препоръчал HP - на сносни цени са при някой от техните дистрибутори - например most или digiteq

 

@Thief - Цените навсякъде са надути... Евтини лаптопи има само в Китай и САЩ :)

Link to comment
Share on other sites

добре кво е лошото на тошибата да питам + това идва с 3 години гаранция...за 3 години ще се купи нов примерно...и като не е тошиба тогава? HP или Asus??

Link to comment
Share on other sites

добре кво е лошото на тошибата да питам + това идва с 3 години гаранция...за 3 години ще се купи нов примерно...и като не е тошиба тогава? HP или Asus??

Аз си взех ТОЗИ ASUS и за 850 кинта получаваш сгодна машинка с чанта и мишка , доволен съм вече две седмици го тормозя

Link to comment
Share on other sites

Нали беше казал че не искаш DELL? Иначе, аз съм фен на MSI. Дънни платки, видео карти - всичко. Дори лаптопа ми е MSI :)

 

Машината иначе не е лоша, но за тези пари можеше да си вземеш нещо с по-добра видео карта.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Нали беше казал че не искаш DELL? Иначе, аз съм фен на MSI. Дънни платки, видео карти - всичко. Дори лаптопа ми е MSI :)

 

Машината иначе не е лоша, но за тези пари можеше да си вземеш нещо с по-добра видео карта.

Ми то вече идва момента на марката на лаптопа :) .Лично аз на тея MSI не съм им голям фен...верно казват че са хубави машинки,но не бих си зел.Предстои ми покупка на laptop и аз съм се насочил към Asus-дано избора ми е правилен :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...