Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за избор на нов ГСМ


sek800

Recommended Posts

Сега имам К800 и вече ме кара 2г и половина без дерт.Но ми се ще да си го ъпгрейдна.Кой е по - добре да избера-Нокия Н82 или iPhone 8GB?А има ли и 3 вариант,който е да си остана с т'ва Сони на тоя етап.Приемам и други предложения за нов телефон с цена до 700-800лв.

Link to comment
Share on other sites

Сега имам К800 и вече ме кара 2г и половина без дерт.Но ми се ще да си го ъпгрейдна.Кой е по - добре да избера-Нокия Н82 или iPhone 8GB?А има ли и 3 вариант,който е да си остана с т'ва Сони на тоя етап.Приемам и други предложения за нов телефон с цена до 700-800лв.

 

 

Виж и Nokia N 78

С него съм от 2 месеца и е учудващо добър и бърз.Прави прилични снимки, макар че не го ползвам за това , защото си имам фотоапарат.

Ползвал съм предимно Нокии и може би съм пристрастен, а и с помощта на изчетеното във форума се разубедих и не преминах на iPhone 8GB.Сега не съжалявам, че пак съм с Нокиа.

Успех в избора! :punk

Link to comment
Share on other sites

Аве тая нокия Н78 не е лоша.Май към нея се асочвам.Някой има ли такава?Всичко работи ли и?Предимно Wi-Fi? Има ли юТуб?Бачка ли и ГПС-а?И от мога да си я зема най-ефтино?

Link to comment
Share on other sites

Има ли юТуб?

 

Няма Ю туб. Symbian телефоните нямат YouTube, защото Flash плейъра на браузъра не потдържа флаш кънтент :D

Link to comment
Share on other sites

Няма Ю туб. Symbian телефоните нямат YouTube, защото Flash плейъра на браузъра не потдържа флаш кънтент :D

О.К. Тоя "юТуб" не е болка за умиралка.Важното е другото изброено горе да бачка.И без юТуб и флаш кънтент ще мина. :lol:

btw Може ли да се качи подробна карта на България и Гармин ХТ6(или нещо такова).

Link to comment
Share on other sites

О.К. Тоя "юТуб" не е болка за умиралка.Важното е другото изброено горе да бачка.И без юТуб и флаш кънтент ще мина. :lol:

btw Може ли да се качи подробна карта на България и Гармин ХТ6(или нещо такова).

 

 

Има YouTuBe Mobile Videos , другото изброено горе бачка, не съм си качвал никакви карти, защото не съм търсил, но може и да не става , незная.

Link to comment
Share on other sites

Може да ви прозвучи много слешно,ама GPS-a взима ли някакви пари докъто се ползва.И може ли да се качи Гармин ХТ6 с подробна карта на България?

 

edit:Става въпрос за N78

Link to comment
Share on other sites

Може да ви прозвучи много слешно,ама GPS-a взима ли някакви пари докъто се ползва.И може ли да се качи Гармин ХТ6 с подробна карта на България?

 

edit:Става въпрос за N78

 

 

Не, никакви пари не се таксуват за GPS, a Гармин ХТ6 не съм опитвал да кача.Ще споделя след опита.Ти ме "зариби" да опитам :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...