Jump to content
BulForum.com

Интервю с Столман и Меддог


Recommended Posts

Интервюта с Ричард Столман и Джон „Меддог” Хол ще бъдат излъчени по Канал 1, предаване „Мрежата” на 13.03.2004 (събота) от 13:40 часа.

Копирано от linux-bg.org

Link to comment
Share on other sites

Пълна глупост беше първо пуснаха Столман как говори 20-30 сек за отворения код като цяло. След това Меддог как ги поздрави че са от България и че се извинява че незнаел български песни или мелодий нещо такова. Беше 1-2 мин. Абе типично в нашенски стил. Незнам кога от българските телевизий ще се научат да си вземат по 1 консултант.

Link to comment
Share on other sites

Е какво очакваш от Мрежата?! Не знам, ама аз въобще не мога да му схвана концепцията на това предаване - за какво е, за каква аудитория... Не го гледам, но когато ми се случи да мина пред телевизора и то да върви на него - струва ми се, че и те май май не знаят какво правят там... Аз не съм си и мислил, че те ще взимат интервю - надявах се да излъчат нещо заснето от друга телевизя, дръпнато от международния обмен. Но щом казваш, че те са си го правили - ясна ми е картинката... Видяла им се е модна темата и са си казали - абе я и ние да се набъркаме, няма да изоставаме от модата я... БНТ. Какво повче да кажа...

 

А за мелодиите - не знам Меддог какво знае или не знае, ама Брадатия определено си мисли, че знае наши песни... ;) :D

Link to comment
Share on other sites

Пълна глупост беше първо пуснаха Столман как говори 20-30 сек за отворения код като цяло. След това Меддог как ги поздрави че са от България и че се извинява че незнаел български песни или мелодий нещо такова. Беше 1-2 мин. Абе типично в нашенски стил. Незнам кога от българските телевизий ще се научат да си вземат по 1 консултант.

Не е проблемът в консултантите или тези, дето са взели интервюто ("Вервайте ми!").

По-скоро наистина грешката е, че това интервю се пусна по "Мрежата". Че то само погледнете, как представят различните сайтове - доста съм се нервил, като някакъв идиот напрекъснато "разтръсква" екрана, явно с цел никой нищо да не види или прочете. Отврат!!@#$!!!

 

п.с. ще се опитам да немеря нередактирана версия. Славка е мой човек.... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...