Jump to content
BulForum.com

^^^Купувам плексиглас, оптични кабели/влакна^


Recommended Posts

Купувам плексиглас, дебелина - 4mm - 10mm, цвят - без значение дали е прозрачен или не, размери - грубо казано трябва да се направи паралелепипед с размери: 150/300/250 височина/дължина/ширина в mm. Някой ако разполага с парчета с подобни размери или знае къде се продава нека ми пише.

Инфо - не ми предлагайте от рекламни материали където изработват, за там знам че мога да намеря. В Бриколаж пък ми се вижда скъпо.

Предпочитам плексиглас, но ако не намеря може би ще използвам и други предложени алтернативи, със стъкло не ми се занимава много много, иначе 1m² от 8mm стъкло е 45 лева, което е евтино спрямо плексигласа с подобни параметри.

Купувам също оптичен кабел/влакна.

 

Продавам Физика 1,2, 3,4 на доц. Стефчо Йорданов® на половин цена от новите (10 лева е всеки нов)

Link to comment
Share on other sites

Купувам плексиглас, дебелина - 4mm - 10mm, цвят - без значение дали е прозрачен или не, размери - грубо казано трябва да се направи паралелепипед с размери: 150/300/250 височина/дължина/ширина в mm. Някой ако разполага с парчета с подобни размери или знае къде се продава нека ми пише.

Инфо - не ми предлагайте от рекламни материали където изработват, за там знам че мога да намеря. В Бриколаж пък ми се вижда скъпо.

Предпочитам плексиглас, но ако не намеря може би ще използвам и други предложени алтернативи, със стъкло не ми се занимава много много, иначе 1m² от 8mm стъкло е 45 лева, което е евтино спрямо плексигласа с подобни параметри.

Купувам също оптичен кабел/влакна.

 

Продавам Физика 1,2,3,4 на доц. Стефчо Йорданов® на половин цена от новите (10 лева е всеки нов)

Здравей, имам един сандък с отпадъци, идваш, ровиш, харесваш си, почерпваш и си свършваш работата :-) Адреса е ул. Стефан Ботев 7, близо до Конрад на бул. България.

Link to comment
Share on other sites

Здравей, имам един сандък с отпадъци, идваш, ровиш, харесваш си, почерпваш и си свършваш работата :-) Адреса е ул. Стефан Ботев 7, близо до Конрад на бул. България.

Забравих да кажа, че плексигласа ако е поизтъркан няма да ми върши работа, защото ще си го гравирам с дрелката и изображението в такъв случай няма да се вижда, иначе нямам нищо против да дойда да огледам

 

какъв точно оптичен кабел с какви и колко влакна ти трябва? колко метра?

Ами като за начало малко метри, нямам претенции за вида, трябва ми за да пробвам един от моите проекти дали ще стане и тогава ще взема повечко, ако резултата ме удовлетворява.

Link to comment
Share on other sites

Забравих да кажа, че плексигласа ако е поизтъркан няма да ми върши работа, защото ще си го гравирам с дрелката и изображението в такъв случай няма да се вижда, иначе нямам нищо против да дойда да огледам

 

 

Ами като за начало малко метри, нямам претенции за вида, трябва ми за да пробвам един от моите проекти дали ще стане и тогава ще взема повечко, ако резултата ме удовлетворява.

ако искаш ми опиши накратко "проекта" си, за да ти кажа дали изобщо и какви точно влакно/кабел би ти свършило работа. ако искаш може и на лични. парчета кабели с малка дължина имам много с най-различни конфигурации. мога да ти подаря някакво, за да си поиграеш с него и да си прецениш.

Link to comment
Share on other sites

Купувам плексиглас, дебелина - 4mm - 10mm, цвят - без значение дали е прозрачен или не, размери - грубо казано трябва да се направи паралелепипед с размери: 150/300/250 височина/дължина/ширина в mm. Някой ако разполага с парчета с подобни размери или знае къде се продава нека ми пише.

Инфо - не ми предлагайте от рекламни материали където изработват, за там знам че мога да намеря. В Бриколаж пък ми се вижда скъпо.

Предпочитам плексиглас, но ако не намеря може би ще използвам и други предложени алтернативи, със стъкло не ми се занимава много много, иначе 1m² от 8mm стъкло е 45 лева, което е евтино спрямо плексигласа с подобни параметри.

Купувам също оптичен кабел/влакна.

 

Продавам Физика 1,2,3,4 на доц. Стефчо Йорданов® на половин цена от новите (10 лева е всеки нов)

 

 

 

В Бриколажа и Практикер има плексиглас (купувах миналата седмица) 200/100см 45лв.

Има различни цветове!

Надявам се да съм бил полезен ;)

Link to comment
Share on other sites

В Бриколажа и Практикер има плексиглас (купувах миналата седмица) 200/100см 45лв.

Има различни цветове!

Надявам се да съм бил полезен ;)

Хм, не ми се занимава с тези магазини, защото продават скъпо.

ИНФО: Намерих на едно място кое колко струва:

* +5% и рязане за парче

прозрачен, лист 2050/3050мм дебелина 1.5мм 17.10

прозрачен, лист 2050/3050мм дебелина 1.8мм 19.62

прозрачен, лист 2050/3050мм дебелина 2мм 21.78

прозрачен, лист 2050/3050мм дебелина 3мм 32.64

прозрачен, лист 2050/3050мм дебелина 4мм 43.56

прозрачен, лист 2050/3050мм дебелина 6мм 65.28

прозрачен, лист 2050/3050мм дебелина 8мм 87.12

прозрачен, лист 2050/3050мм дебелина 10мм 108.84

ТУК някой ден ще отида на място да проверя за цената колко ще е за моите размери + рязането, но по много груби изчисления според тази цени не би трябвало да ми излезе над 15 лева.

 

ИНФО 2: Учебници 1 и 2 по Физика са продадени - отидох до I курс и се сбиха кой да ги купи, че са на половин цена.

Link to comment
Share on other sites

Това 'място' е всеизвестно на всички в рекламния бранш, проблема е че ще си почакаш за рязането ... 1-2 седмици поне. И цените са за кв.м. не за целия лист.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...