Jump to content
BulForum.com

Всичко за Prince of Persia 4 : Prodigy


John_Cena

Recommended Posts

Това е първия от триизмерните принцове, който играя. Опитах го преди всичко заради art direction-а и cel shading-а на графиката, защото сметнах от скрийновете, че изглежда чудесно и освежаващо, след всички предимно мрачни видеота и картинки, които бях изгледал от предните.

 

Оценката ми като цяло е по-скоро положителна. Очевидно е, че това не е игра за продухани хардкор маниаци, които искат нещо озъбващо трудно. Дори фактът, че на практика не можеш да умреш в битките е показателен. Но пък за сметка на това играта е изключително приятна и елементите със скачане и премятане ми се виждат много добре пресметнати откъм трудност - достатъчно трудни, за да са приятни и достатъчно лесни, за да не дразнят.

 

В интерес на истината съм изнанедан, че има тооооолкова много обиколки и скачане и толкова малко бой, играта на практика е един голям jump-n-run, но за мен това не е минус. За сметка на това, това е първата игра, в която принцът прилича на нещо, дрехите на оригиналния скин са фантастика.

 

Мога да изпиша още много, ама после никой няма да го прочете. Общата оценка е положителна, а самия факт, че е положителна значи, че играта заслужава да и се отдели поне малко време.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...