Jump to content
BulForum.com

Celeron 1.7GH


  

23 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Имам селерон на 1.7GH и се чудя до колко мога да го оварклокна.Ако трябва ще сменя охлаждането но ми трябва да знам до колко мога да го пърля без да се прецака.Знам ,че до 2GH не саздва проблеми ,но 6те може ли и поповече?

Link to comment
Share on other sites

I az sam s celeron na 1.7 i sam go clocknal na 2.05 i mi raboti idealno,oba4e i ramta i videoto sa6to sam clocknal.Dovolensam ot compami v sega6noto mu sastoqnie i izvestno vreme nqma da go nasilvam pove4e.Windolsa mi varvi bez problem i poddarza hubava temperatura ot 30-35C

Link to comment
Share on other sites

Имам селерон на 1.7GH и се чудя до колко мога да го оварклокна.Ако трябва ще сменя охлаждането но ми трябва да знам до колко мога да го пърля без да се прецака.Знам ,че до 2GH не саздва проблеми ,но 6те може ли и поповече?

Pich strashen POLL si pusnal :D ...............ima specialna tema za OVRCLOCK,moje da popitash tam................az mislia che i nad 2ghz moje da go opnesh! ;)

Link to comment
Share on other sites

Сакат процесор, може да се клокне до 2.0 - 2.1 GHz. Проблема е, че е със старото ядро Willamette, на което максимума е 2GHz.

Link to comment
Share on other sites

Qsno zna4i pove4e ot 2GH nqma da moje da se napravi.Napalno e dostaty4no vse pak.Vajnoto e 4e nqma da sazdava problemi!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Abre chovek kuv e toq poll S kolko moje da se klokne kato si pisal za otgovori samo "moje li da stane" shte ti go editna na 2.0 2.1 2.3 2.5

Link to comment
Share on other sites

и с къв куулер :)

Backbone тоя wisper IV кви температури ти държи бе :confused

че не съм чул хубави думи за него ...

Link to comment
Share on other sites

Koftito na danoto e 4e e Elitgroup s intelski chip-set.Modela na chip-seta e SIS 645DX a modela na danoto e P4SPADX.Colera e Titan!!!RAM-a mi e 512 DDR na 333.

Link to comment
Share on other sites

Pi4 siguren li 4e dunoto ti e ECS "P4SPADX" 6tot nikude v saita na Ecs nqma takova duno

 

P.S Fana ne se spravq osobeno dobre no kato mu doidata na pomo6t o6te 2 CoolerMastera 5000rpm i o6te nqkuv frenski 12x12 cm(220V) se spravq dobre na tazi 4estota(2255mhz)

Edit:Zabravih da kaja temperaturata mi e 51-52 C

Link to comment
Share on other sites

Obarkah se danato e naistina ECS "P4S5A\DX+" . :D

Prilichno dyno.Nedostatykyt mu e syshtia kato na moeto ot signaturata....ima AGP4x :(

Link to comment
Share on other sites

tezi procesori 2.0ghz i 2.4 ghz sa s nortwood qdro i durjat mnogo samo da ima6 dobro ohlajdane i gore dolu hubavo duno.Az clocknah na edin priqtel negoviq Celeron 2.0 ghz(20x100) do (20x166) s Kingston 256ddr 400 i Aero 4.

Clockvaite go samo na 133 ili na 166 6ina 4e ina4e se clockva i Agp i Pci sotovete i moje da stane boom :sayjin :sayjin :sayjin

P.s a otnosno 1.7(Willamette) me sumnqva dali 6a digne pove4e ot 17x120 bez digane na Vcore.

Link to comment
Share on other sites

Tova mnojitelq(17) koito ne se promenq a drugoto e Fsb-6inata koqto ne dobre ot 120.Osven na stabiliziranite 4estoti 133&166

Fsb moje6 da vidi6 ot Bios ili s Aida32 SiSoft Sandra

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...