Jump to content
BulForum.com

Продавам цифров фотоапарат Sony DSC-W90S


Recommended Posts

Продавам цифрово фото Sony DSC-W90S. Апарата е чисто нов и е направена една единствена снимка за проба. Пълен комплект + гаранция. Причина за продажбата е, че няма да се използва и няма смисъл да си стои така. Апарата е с батерия, зарядно, кабел за връзка с компютър или телевизор. 8.1 мегапиксела. Можете да го видите тук Цена 310лв. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

След отпуската и на двама ни, Lucky Luciano ми донесе снощи апаратчето. Абсолютно новичко е и си струва според мен парите, но за съжаление аз търся друг клас апарат. В интерес на истината го изпробвах и прави страхотни снимчици! Продавача е много коректен и точен! Успех в продажбата.

Link to comment
Share on other sites

фотоапарата си струва отвсякъде,имайте впредвид че в тоя клас може би само панасоник,сони и кенън(канон) си струват!

Тук си говорим главно за оптика-сони е карл цайс,панасоник с лейка,а за кенъна няма какво да говорим...

Лично аз съм правил снимки със всички,има едни апарати,които фокуса е ясен а фона на снимката е един такъв леко размазан..

със Сони или панасоник няма да го имате тоя проблем!

Снимките и фокуса са много добри,да не говорим за нощните снимки

Който го купи,няма да съжалява.

Лично аз карам с един от първите ФЗ на Панасоник,който е 5 пикселов,ма и до днес не съжалавям грам за парите които дадох(тогава 699 лева) и пак си прави супер снимки.

Така че ако ше купувате нещо,поне да е марка за да не ви яд после!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Нова цена 220лв. :punk

Ти погледна ли колко струва в Техномаркрт в момента Провери си линка които сам си дал

Те го продават по евтитино от теб Кореигираи си цената ако искаш да го продадеш

Имам интерес но на разумна цена праи ми ПМ ако размислиш

Link to comment
Share on other sites

Имам сериозен интерес,но наистина цената в Техномаркет е 219лв,а онлайн:

Цена с ДДС: 208.05лв.

Гаранция:18месеца.

Този с каква гаранция е и към коя фирма?

Link to comment
Share on other sites

Продавам цифрово фото Sony DSC-W90S. Апарата е чисто нов и е направена една единствена снимка за проба. Пълен комплект + гаранция. Причина за продажбата е, че няма да се използва и няма смисъл да си стои така. Апарата е с батерия, зарядно, кабел за връзка с компютър или телевизор. 8.1 мегапиксела. Можете да го видите тук Цена 310лв. :)

SONY DSC-P100+100lv.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...