Jump to content
BulForum.com

Въпрос за Нокия Н95


Deathzone

Recommended Posts

Здравейте,

искам да го купя този телефон нов, обаче на лизинг за 3 месеца и се чудя откъде мога да го взема най-евтино в Пловдив и без такива договори. Нямам проблеми с лизинговите фирми. Благодаря за помоща.

Link to comment
Share on other sites

отиди в магазин"МОБИ"(май така се казваше)на улица "Дмитър Талев".от "марса"като тръгнеш в посока автогара "родопи"там ще ти направят отстъпка 60-70 лева от тази цена която е на витрината. има една млада продавачка и една по възрастна жена,която май е управителката.говори с нея. :)

Link to comment
Share on other sites

Днеска обикалях, и по-малко от 899 лева никъде не е видях. Направо се изумих. Мислих, че в Декома е имат обаче е свършила. Наистина моля, някой ако е виждал някъде да ми каже.

Link to comment
Share on other sites

Днеска обикалях, и по-малко от 899 лева никъде не е видях. Направо се изумих. Мислих, че в Декома е имат обаче е свършила. Наистина моля, някой ако е виждал някъде да ми каже.

 

Добре де, като за подобна на тази цена защо не си вземеш примерно HTC Diamond Touch? Много по-гъзарски телефон е и с многократно по-добри възможности! Отделно че Н95-то ми изглежда много обемиста и тежка и като цяло ми е грозна? Верно това е до вкус, верно и че съм фен на нокия но все пак другия хич не е лош и като ги гледам 2та един до друг определено HTC-то е по-добро и красиво и тънко и удобно и... и ..... :)

Link to comment
Share on other sites

Добре де, като за подобна на тази цена защо не си вземеш примерно HTC Diamond Touch? Много по-гъзарски телефон е и с многократно по-добри възможности! Отделно че Н95-то ми изглежда много обемиста и тежка и като цяло ми е грозна? Верно това е до вкус, верно и че съм фен на нокия но все пак другия хич не е лош и като ги гледам 2та един до друг определено HTC-то е по-добро и красиво и тънко и удобно и... и ..... :)

 

Взех си Нокията вече, много ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

Взех си Нокията вече, много ме кефи.

 

Tамън като ти видях мнението и щях да ти кажа да не се мориш да я търсиш, а направо да не я взимаш. Жалко.

 

Със здраве да си я ползваш.

Link to comment
Share on other sites

Tамън като ти видях мнението и щях да ти кажа да не се мориш да я търсиш, а направо да не я взимаш. Жалко.

 

Със здраве да си я ползваш.

 

 

Защо да не е купувам?

Link to comment
Share on other sites

Защо да не е купувам?

 

бях пуснал подобно клипче и в една друга тема.

 

За мен лично, Е90 е много по-добро решение.

Link to comment
Share on other sites

бях пуснал подобно клипче и в една друга тема.

 

За мен лично, Е90 е много по-добро решение.

 

Е то ако ще е Е90 по-добре HTC Touch или Asus P750 примерно...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...