Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Gore dolu kvi pari dava i imali niakakvi predpo4itania B)

DVD 16X/48X LITE ON Black 29.96$

До 30 лв. Предпочита да е черен защото монитора, мишката, кутията и клавиатурата са му черни.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
//offtopic

имам един аматьорски въпрос - обикновен CD-ROM може ли да "чете" data disc записан на DVD?

не!

но DVD-Rom може да чете CD disk

Link to comment
Share on other sites

az imam izlishtno edno nec

zeh go da gledam dvd, ama ne znam dali poveche 3 filma sym gledal na nego..

neama koi da dava pari za dvd

daje ne znam kolko x e

ako niakoi mu triabva, da doide da go vidi kvo e

spomenatata cena ot 30 lv me ustroiva

ne e cheren

testva se na miasto, da si nosi software-a koito iska, shtoto kakto kazah, ne go polzvam, i niamam installnati podobni soft

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината и на мен ми се оказва излишно ДВД-то.Е.....несъм гледал 3 филма.Сигурно са 10-на.И една записвачка даже ще ми артиса защото ми писна да я държа за да си запушвам дупката на ПЦ-то.Работят разбира се и ДВД-то и записвачката.На записвачката съм изпекал цели 5 ЦД-та :) Някой ако се интересува да се збажда :)

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината и на мен ми се оказва излишно ДВД-то.Е.....несъм гледал 3 филма.Сигурно са 10-на.И една записвачка даже ще ми артиса защото ми писна да я държа за да си запушвам дупката на ПЦ-то.Работят разбира се и ДВД-то и записвачката.На записвачката съм изпекал цели 5 ЦД-та :) Някой ако се интересува да се збажда :)

daj pove4ko info za ustrojstwata. interesuva me kakva e pisa4kata

Link to comment
Share on other sites

daj pove4ko info za ustrojstwata. interesuva me kakva e pisa4kata

Маи трябваше да пусна отделна тема ,че така ще наакам темата на момчето :(

Записвачката е LG 48x16x48 a DVD-то......идея нямам.Ще отворя ПС-то и ще дам повече инфо за нея.

Link to comment
Share on other sites

И една записвачка даже ще ми артиса защото ми писна да я държа за да си запушвам дупката на ПЦ-то.

ti kolko pisachki imash? :)

Link to comment
Share on other sites

ti kolko pisachki imash? :)

Ами...имам 1бр. но като гледам колко съм я ползвал за 4 месеца.....все едно , че нямам.Имам си кадърни ЦД-та а за запис....ами аз си имам WAREZ бе човек :) Какво да записвам ????

Link to comment
Share on other sites

@batko32 kolko pari4ki iska6 za dvete zaedno?

RW-то съм го купувал за 48$ "егати и скъпотията :blink: " но повече от 30$ са и много а DVD-то ми е подарък от Italy и мисля че 30Лв е разумна цена.

П.С.

Немога да го видя какъв модел е ДВД-то....трябва да разглобя цялото ПС за да го изкарам измежду ЦД-тата :(.

Link to comment
Share on other sites

Ами...имам 1бр. но като гледам колко съм я ползвал за 4 месеца.....все едно , че нямам.Имам си кадърни ЦД-та а за запис....ами аз си имам  WAREZ бе човек :) Какво да записвам ????

:)

imash pravo do niakyde :)

 

btw az ne byrzam s prodajbata na moito DVD, tai che pyrvo otyrvete batko32 ot negovoto :))

Link to comment
Share on other sites

batko32 daj koordinati za wruzka na PM. telefon i gsm

Дал съм ти на ПМ. Или ако те устроива може и на ICQ 221105364 :)

Link to comment
Share on other sites

@poznai moje6 li da razbere6 kakva e skorosta na DVD-to primerno s Nero Info Tool za da znam 6tot i na men mi trqbva [otkakto izleze UT2004 mi trqbva DVD 6tot ne davam pari za 6 CD-ta] . Ako razbere6 kolko e i ako me ustroyva go vzemem. Sa6to taka vij koq godina e proizvedeno [pi6e si go na lepenkata varhu nego].

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...