Jump to content
BulForum.com

28-29.06.2008 ТУНИНГ ФЕСТ КАЛОЯНОВО


kennyg

Recommended Posts

Потърсих да не би някой да е пуснал вече тема за това мероприятие, но явно ще съм първият.

 

Някой ще ходи ли там.... аз все още не знам дали ще успея да отида.

Този форум остана може би един от последните в които не коментирана тази тема

 

Който иска нека сподели своите впечатления, може да даде и снимки ако е правил (става въпрос вече за след 29.06.08).

 

 

http://ntf.maxituning.bg/ - официален сайт

 

http://images26.snimka.bg/006188515.jpg - програма на мероприятията

 

http://www.dracon.bg/index.php/ - Сайт на писта "Дракон" Калояново

 

http://images26.snimka.bg/006188507.jpg - карта с разположението на Калояново

 

http://www.vbox7.com/play:3d02665e - кратко preview

Link to comment
Share on other sites

Ако беше вход свободен или поне на половината на този, може би щях да отида. Ама 4 лв. само за единия ден, мерси съм. Не че съм стиснат, ама като си представям какво ще представлява и ме отказва. Да дам 4 лв., за да отида да цъкам по някоя друга кола. Да бе да. :) Ако беше свободен вход, може би щеше да има повече печалба от към тунинг покупки, но те си знаят все пак.

Link to comment
Share on other sites

Ако беше вход свободен или поне на половината на този, може би щях да отида. Ама 4 лв. само за единия ден, мерси съм. Не че съм стиснат, ама като си представям какво ще представлява и ме отказва. Да дам 4 лв., за да отида да цъкам по някоя друга кола. Да бе да. :) Ако беше свободен вход, може би щеше да има повече печалба от към тунинг покупки, но те си знаят все пак.

Входът е свободен ако се запишеш с твоята кола, освобождаваш се от такси.

Ще цитирам едно мнение от един друг форум:

 

"Здравейте,

Казвам се Павел Григоров. Работя за списание MAXI tuning и помагам с координацията на Нацинален Тунинг Фест 2008, който ще се проведе на 28 и 29 юни (събота и неделя) на писта „Дракон”, Калояново.

В тази тема искам да поканя всички от този форум да дойдат на място и да се забавляват, както и да дам малко допълнителна информация за събитието.

Сайта на фестивала е ntf.maxituning.bg. Там можете да прочетете повече, както и да намерите координатите (моите и на организаорите), на които можете да ни безпокоите по всякакви въпроси. Освен това в последния, 6-ти брой на списание MAXI tuning ще можете да прочетете и интервю с един от организаторите, а именно Климент Шопов от КАМ Моторс Дизайн, в което той говори за Феста и състезанията в него.

Също така искам да кажа, че ще се радваме да има не само организирани посещения, но и представяния на всички форуми с насоченост близка до тунинга. Това в никакъв случай няма да бъде комерсиално! Просто искаме да дадем възможност на всички, които полагат усилия в тази посока, така че ако искате изложбена площ или да представите няколко от най-добрите автомобили от вашия клуб – просто се свържете с нас и ще го уредим.

Ако пък искате да посетите феста със собствения си автомобил и той е сериозно променен изпратете заявка за участие на ntf@maxituning.bg, за да бъдете освободени не само от входна такса за автомобила от 10лв., но и от входен билет. Входа за автомобили на участници е отворен до 10:00 ч. На 28- юни (събота). По време на часовете отворени за публика на изложението няма да се допуска движение на автомобилите на участниците.

Предварително искам да се извиня, че верояно няма да съм активен в темата, тъй като съм пуснал подобни съобщения в не по-малко от 30 форума, а и съм много зает с организацията на събитието. Ще оценя много всякаква подкрепа и предложения по телефон и имейл, както и ще съм много благодарен на модераторите ако отделят темата, като важна.

 

Очакваме ви"

Link to comment
Share on other sites

Моят брат участва миналата година и взе награда в категория Начинаещи на ЕММА България за качество на звука и звуково налягане. Тази година пак ще е там и пак ще участва с новите си подобрения. Ще го разпитам и ще пиша, щото аз няма да мога да отида и тази година май... :(

Link to comment
Share on other sites

Моят брат участва миналата година и взе награда в категория Начинаещи на ЕММА България за качество на звука и звуково налягане. Тази година пак ще е там и пак ще участва с новите си подобрения. Ще го разпитам и ще пиша, щото аз няма да мога да отида и тази година май... :(

 

 

И аз бях там :D

Бях на 4то място за сила на бас (или налягане на бас) не помня точно какво се водеше. За начинаещи.

Link to comment
Share on other sites

И аз бях там :D

Бях на 4то място за сила на бас (или налягане на бас) не помня точно какво се водеше. За начинаещи.

 

След справка се оказа, че е бил на пето място в категория качество на звука за начинаещи. А ти си в другата категория за налягане на звука :P . И на двамата тази година ви желая по-високи места и ще стискам палци :D

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам намерения да участвам. Миналата година се записах ей така да видя дали заводската музика си заслужава парите. То взе та станах на 4то място.

 

 

Но като се замисля тази година може да се пробвам за качество на звука.

Link to comment
Share on other sites

Hi-Fi Professional

Нещо интересно от тунинг феста? Снимки?

 

Нямах възможност да ида :(

 

И аз, ама е имало доста неща за гледане: ТУК

А брат ми тази година е втори вече :D в категорията за начинаещи за качество на звука :punk

Това са снимки от негов приятел. Неговите малко по-нататък :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
И аз, ама е имало доста неща за гледане: ТУК

А брат ми тази година е втори вече :D в категорията за начинаещи за качество на звука :punk

Това са снимки от негов приятел. Неговите малко по-нататък :D

@DaToNik брат ти има ли вече своите снимките в интернет

Link to comment
Share on other sites

@DaToNik брат ти има ли вече своите снимките в интернет

 

Имам всички снимки и има доста интересни неща за гледане, но той не ги е качил никъде и сега трябва да сторя аз това нещо възможно най-скоро. Обещавам!

 

Допълнение: Аз забавям, но не забравям: СНИМКИ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...