Jump to content
BulForum.com

AMD vs Intel


Коя Компания произвежда по добри чипове  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Na chestota nad 2.7 zapochva da zavisva pri rabota s nqkoi igri obache da kajem sled nqkolko chasa. Ti uvelichaval li si voltaja?

 

Az ti kazah ako mi go napravish na 2.9 i da e stabilno shte ti dam 15lv za upgrade-a 3.0 ghz - 20lv. 3.1 - 25lv. :))))) pomisli si

 

samo che na men i pametta mi e na 266 moje zatova da e

Link to comment
Share on other sites

mi moiat ram e DDR333 i kogato OC na FSB 666 to DDR'a stava na 400Mhz koeto e 4istota na koiato ram'a mi nikoga niama da trugne, za tova namaliavam multiplier'a ot 2.5 na 2.0 i se vrushta stoinosta 333... a za voltage, nego ne go uveli4avam, na normal si stoi. a dunoto da uspeesh da minesh barrierata ot 3Ghz mai triabva da podurja FSB800 i nagore...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Naistina mnogo malko hora v tozi forum imat predstava za tezi procesori.Nqkoi sa 4eli dosta drugi po malko,no dosta ot vas za sajalenie sa razbrali ne6tata kakto trqbva.Ne moga da razbera za6to sa tezi sporove kato hilqdi saitovi ima po tazi tema i to s dosta dobri obqsneniq i testove.I molq vi ne mi govorete za plateni benchove i optimizacii za6toto ne vsi4ki sa takiva.

Ne6tata stoqt taka.Za igri AMD sa po-dobri(tova e za bol6instvoto igri)

Za multimedia nesamneno intelskite procesori stoqt po-dobre.

Vaprosa e VIE ZA KAKVO 6TE POLZVATE VA6IQT????

Za kakvo greene mi govorite kato az imam nqkolko XP i pove4e ot 35 gradusa ne sa mi vdignali.Dosta 4esto poradi moqta razseqnost sam zabravql da im sloja kulera i nqma takova ne6to 4e izgarqt?

Ne moga darzbera i tapata logika 4e 4ujdencite kupuvali samo Intel

Mi gledaite malko predavaniq be pi4ove!! Po gigata ima6e anketa koi kakav procesor ima v geramaniq i rezila be6e 4e 71% ot germancite sa s AMD i v JAPAN % e otnositelno sa6tiq.Samo v USA intel sa 1 6toto Amerikancite sa tapi par4eta i sa konsumatorska naciq.Koeto se reklamira tova se kupuva.Vsi4ki ot vas znaqt 4e GIGA se sponsorira ot INTEL a tezi 71% deto te gi dadoha v polza na AMD dosta me iznenadoha no e fakt.Umnite i prakti4ni hora kupuvat ne6to koeto naistina si struva parite i vi dava adekvatno saotno6enie cena/proizvoditelnost.Drug fakt 4e AMD sa po-dobri e 4e noviqt nai barz komputar mislq 4e be6e Crey2 6te bade samo s procesori na AMD-celi 10 000broq.

Tova e moeto mnenie.Predi bqh fen na INTEL no sega sam ot drugiqt lager :))

Link to comment
Share on other sites

Ами Defender гледай - тука в България Intel води в процентите - ние тъпи американци ли сме или селски пръчки? или не играем игри? щото "игрите вървяли по-бързо на AMD..." дрън дрън

...не мога да разбера ТИ какво толкова много разбираш от поста ти ...

Link to comment
Share on other sites

LifeFeel baby ще се учудиш колко много потребители в България са тъпи парчета и не са наясно с нещата. Даже понякога и американците не го дигат в сравнение със българската простотия :) Кой каквото го влече тва да ползва. Аз съм доволен от моя Атлон и няма да го сменям скоро пък вие си разправяйте че Интел били мноо яки. Левски ЦСКА спора да ти говори нещо ? Тука е същото. Взе да ми писва даже се чудя дали да не делна скапаната тема.

Link to comment
Share on other sites

mi lockni q veche to nqma nikuv smisul ot toq spor AMD sa po dobri v edni otnosheniq Intel v drugi, postoqnno se surevnovavat za naj moshtni Flagmani i tu ediniq izliza na vurha tu drugiq taka che toq spor nikoga nqma da svurshi osven ako ediniq ne falira koeto nqma da stane :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...