Jump to content
BulForum.com

Продавам UPS


Recommended Posts

Мога ли преди да "влезна" в търга да задам един-два въпроса : Устройството предпазва ли от токови удари и изобщо от смущения в напрежението? Ако да - има ли някакъв предпазител или нещо от сорта , което да се сменя в случай на изгаряне ? А и блиц-цената е ... ? Започваме от 5 лв :)

Link to comment
Share on other sites

Мога ли преди да "влезна" в търга да задам един-два въпроса : Устройството предпазва ли от токови удари и изобщо от смущения в напрежението? Ако да - има ли някакъв предпазител или нещо от сорта , което да се сменя в случай на изгаряне ? А и блиц-цената е ... ? Започваме от 5 лв :)

Здравейте,

незнам точно какви защити има, но като спре тока или има спад в тока нещо цака от него. Не е алармата при загуба на ток ми незнам и аз точно какво, но се чува цакане или прещракване, ако това е защита значи има. Ползвал сам го към 2-3 години. Блиц цена няма.

Link to comment
Share on other sites

Всеки UPS има защити и предпазители...и за да приключат въпросите за това какво има и какво - не....ето повече информация за модела.

 

....на български:

* Line interactive технология: осигурява регулиран волтаж за критично важното оборудване по време на падове в напрежението или в условия на свръх напрежение

* Пълен микропроцесорен контрол

* Автоматично регулиране на напрежението (AVR)

* Студен старт (UPS може да се стартира без да има захранване от мрежата)

* Софтуерно управление /RS232/

* Защита на Модем/Телефон.

* Дизайн осигуряващ лесна смяна на батерията от самия потребител.

* Зареждане на UPS дори когато е изключен.

* Предпазване от пренатоварване и преразреждане

* Икономичен режим на работа

* Честота 50/60 Hz автоматично определяне и настройка

* ISO 9001

Link to comment
Share on other sites

а батерията как е?

колко време те е изкарвал и с каква конфигурация? (т.е. какво е имало включено към него)

:)

Здравейте,

ми батерията изкарва около 15минути, без никакво захранване. Относно конгитурацията ще пробвам да е опиша.

 

PSU: Fortron Bluestorm 400w.

MB: Gigabyte P35-DS3R

RAM: 4x 1GB Crucial Ballistix.

CPU: Intel E6750

Sound: Creative X-Fi Elite Pro

HDD: 1x 150GB WD Raptor 10k, 1x WD 80GB 7200

общо взето е това..какво друго трябва..мисля че тези най-много енергия поемат.

 

П.П. Съжалявам ако някой модели съм ги написал грешно, но вече не си спомням какво има в това PC.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...