Jump to content
BulForum.com

Едно въпросче.


Recommended Posts

Значи на Оптима съм , но имам 1 проблемец.Когато играя War Craft (дотичка) във Garena клиента , ми прекъсва във смисъл прекъсва ми на 5-10мин за по 1сек ме дропи ( това е всеки път) когато хоствам им лагва , това не е нормално със тази скорост.Да кажа имам рам 1гб това е достатъчно видеото ми е старо но се съмнявам да е от това ( Ати Радион Кристал 9550).Отворил съм порта на УарКрафта , дори съм пробвал със отворен ФайерУалл пак е същото.Моля ако някой знае как да оправя това да помогне ще съм му много благодарен.

Link to comment
Share on other sites

Значи на Оптима съм , но имам 1 проблемец.Когато играя War Craft (дотичка) във Garena клиента , ми прекъсва във смисъл прекъсва ми на 5-10мин за по 1сек ме дропи ( това е всеки път) когато хоствам им лагва , това не е нормално със тази скорост.Да кажа имам рам 1гб това е достатъчно видеото ми е старо но се съмнявам да е от това ( Ати Радион Кристал 9550).Отворил съм порта на УарКрафта , дори съм пробвал със отворен ФайерУалл пак е същото.Моля ако някой знае как да оправя това да помогне ще съм му много благодарен.

Забрави изобщо да хостваш. Нетът на ЕКК не става за тази цел. Пробвал съм какво ли не. Скоростта може и да е предостатъчна, но самият нет е страшно лагав.

Link to comment
Share on other sites

Значи на Оптима съм , но имам 1 проблемец.Когато играя War Craft (дотичка) във Garena клиента , ми прекъсва във смисъл прекъсва ми на 5-10мин за по 1сек ме дропи ( това е всеки път) когато хоствам им лагва , това не е нормално със тази скорост.Да кажа имам рам 1гб това е достатъчно видеото ми е старо но се съмнявам да е от това ( Ати Радион Кристал 9550).Отворил съм порта на УарКрафта , дори съм пробвал със отворен ФайерУалл пак е същото.Моля ако някой знае как да оправя това да помогне ще съм му много благодарен.

Значи си минал по стъпките на сина ми...и той беше на ЕК, и той има нов комп с 1 Gb и Ати 9550, и той махаше без ефект постоянно файеруола, и на него 'крафт'-а му дропеше и го изхвърляше през половин час....и като смених доставчика проблемите му изчезнаха от раз...та сега е много доволен и вече не ми се оплаква ежедневно... :rolleyes:

 

Едит: The AnGeL ти го е казал с 1 минута по-рано от мен...за хостване през ЕК - забрави...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...