Jump to content
BulForum.com

Клавиатура и монитор за Правец


Pravetz Fan

Recommended Posts

Имам един монитор и една клавиатура от правец, но не знам точно за кой модел.Монитора не е София 31 и не е произвеждан в България.Клавиатурата не мога да я характеризирам.Давам снимки и видео.

Клавиатура:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

6.jpg

 

Монитор

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

 

Клип

Ако някой има само компа без клавиатурата и монитора съм заинтересован.

Link to comment
Share on other sites

Страшно ми прилича на Правец 16 ХТ, или на някой от последните версий на Правец 8 Ц, дето имаха даже и хард. Защо не ги покажеш в сервизът на "Изот" ? Ако там има някой стар кадър със сигурност ще ти каже от какво са.

Link to comment
Share on other sites

Страшно ми прилича на Правец 16 ХТ, или на някой от последните версий на Правец 8 Ц, дето имаха даже и хард. Защо не ги покажеш в сервизът на "Изот" ? Ако там има някой стар кадър със сигурност ще ти каже от какво са.

И аз така мисля, защото знам,че 16-ките са с отделен монитор, но понеже нищо не разбирам от правеци и за това питам.

Link to comment
Share on other sites

Последните 8Ц бяха същите като 16ките на външен вид, даже бяха с 512Кб РАМ и хард диск, мисля, че беше 20Мб. Сега се сещам, че като, че ли 16ките имаха по-ръбести монитори но не съм сигурен все пак минаха почти 20 години от както за последно видях такива машини.

Link to comment
Share on other sites

gado понеже не мога да сложа в темата всички снимки затова виж тази:http://www.kaldata.com/forums/index.php?showtopic=86421&st=0&p=954422entry954422

 

Монитора е произведен в Тайван.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...