Jump to content
BulForum.com

Продавам Touch Screen телефон - 2 SIM карти


Recommended Posts

Телефонът е чисто нов, в кутия, донесоха ми 2, единият ми е излишен. Подддържа 2 SIM карти, но не едновременно. Компактен и лек - с камера, дисплей чувствителен на допир

Ето малко технически характеристики:

*Style: PDA, Dual SIM card, 4 говорителя, E-mail функция, GPRS, * 3.5 "HD1080P TFT /320*240 touch screen, Camera: 2.0M Pixels, bluetooth, *Поддържа GSM900/DCS1800, МР3, МР4 мултимедийни формати. *64 полифоничен звук, *Размери: 117*57 *16 mm, Тежи:106 g (с батерия) В комплекта ма 2 батерии, силиконово калъфче, слушалки. Цената е 380 лв.

СНИМКА

Link to comment
Share on other sites

Ако напишеш пък и модела на телефона, да видим какво толкова има та е на тая цена? Не за друго , но вече с 2 карти едновременно работещи са под 300 лв нови с гаранция.

Link to comment
Share on other sites

Ако напишеш пък и модела на телефона, да видим какво толкова има та е на тая цена? Не за друго , но вече с 2 карти едновременно работещи са под 300 лв нови с гаранция.

 

Или снимки евентуално да качиш понеже съм заинтересован

Link to comment
Share on other sites

аналогичен е на Apple iPhone ;) !!!

 

По повод първият коментар, мога да информирам заинтересованият, че е пълно копие на Apple IPHONE. Моделът в този си вид не е популярен и по тази причина не счетох за необходимо да го представям, едва ли ще ви е известен. Моля за извинение, но нямам опит и не можах да сложа снимки. На електронна поща или по скайп веднага ще ви изпратя съответните снимки. Можете да се свържете с мен на скайп: runiton. Пoщата ми е: runiton@gmail.com

Link to comment
Share on other sites

НОВА ЦЕНА: 370 ЛЕВА!!!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

НОВА ЦЕНА: 360 ЛЕВА!!!!

Link to comment
Share on other sites

с каква ОС е телефона?

 

EDIT:

Като гледаш надписа START горе ляво дали не е Windows Mobile :D

Аз точно поради тази причина питам....

Link to comment
Share on other sites

Като гледаш надписа START горе ляво дали не е Windows Mobile :D

Много ме съмнява. Досега не съм видял китайски телефон с WM или Symbian. Но нека все пак продавача да каже/покаже.

Link to comment
Share on other sites

Блгодаря за предложенията ви, поне за сега не се интересувам от бартери.

Телефонът е внос от Китай, много добро копие на Apple - iPhone, но ОС едва ли е WM, но не зная каква е, вероятно е дело на самият производител и това до колкото ми е известно е основната разлика с оригинала.

При интерес може да се види и тества на място, на много от въпросите ви не мога да отговоря защото аз самият не го ползвам, така че състоянието му да се запази до момента на продажбата. Относно цената също са възможни коментари. Очаквам предложения.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...