Jump to content
BulForum.com

Wireless Router - какъв и откъде ?


po_taka

Recommended Posts

току що май ми изгоря рутерчето.

И вместо да го ресоректвам , реших да взема някое безжичко.

Кои са хубави ? Къде са най-евтини ?

 

За около 100лв

Link to comment
Share on other sites

Wireless-G ??? нали ще ми работи и с обикновения лаптоп ?

 

Външен бутон за превключване на режим на работа от рутър/аксес пойнт към бридж.

малко не сам на ясно какво е аксес понт,но нали рутера може да работи едновременно с 1 лаптоп безжично и 2 pc жичко едновеременно ?

Link to comment
Share on other sites

Ще работи и ще пее :)

 

# 4-портов 10/100 LAN суич.

# Пълна съвместимост с 802.11b и 802.11g безжични продукти на други производители...

 

В режим на аксес пойнт може да се закачат и няколко безжични устройства(лаптоп,покет,смартфон и др.) Имам наблюдения върху този модел,мога с ръка на сърцето да кажа,че едва ли може да се намери по-добър на цена до 100 лв.Страхотно покритие,може да му се сменя фирмуера с линукс базиран,много добро хардуерно изпълнение,абсолютно безпроблемен като работа...Взех такъв преди месеци за един френд,по съвет на Овърман,който ми препоръча и Линксис като вариант.Другият вариант за мен беше това Доказалото се във времето желязо който и да вземеш няма да сбъркаш ;) Линксис-а го има в Технополис за около 110 лв (малко по-скъп,ама се плаща и за име :rolleyes: ).

Link to comment
Share on other sites

Linksys WRT54G (GL)(GS)- ако ти се дават 107лв

иначе и един TP-Link за 60 може да ти свърши работа

 

И двата модела ги имат в ERA-та

Link to comment
Share on other sites

ами аз мисля да взема бъфалото WHR-G54S

 

но ако кажете линксис WRT54GL е по-добър -> взимам него.

Link to comment
Share on other sites

аз си ползвам бъфало от 1 година и съм супер доволен.когато Ек решиха да ограничават рутерите моят си работеше през цялото време ,докато почти всички други модели бяха умряли

Link to comment
Share on other sites

аз си ползвам бъфало от 1 година и съм супер доволен.когато Ек решиха да ограничават рутерите моят си работеше през цялото време ,докато почти всички други модели бяха умряли

глупости на квадрат. Кой други модели рутери са "умряли"? Защото тп-линк, д-линк и нетгеиър си работят безупречно.

Link to comment
Share on other sites

ами аз мисля да взема бъфалото WHR-G54S

 

но ако кажете линксис WRT54GL е по-добър -> взимам него.

 

 

Ето ти едно компетентно мнение на човек ползвал и двата рутера УНИКУМ=>forums.techbg.com При мен наклони везните в полза на Бъфало :) Успех в избора.

Link to comment
Share on other sites

утре зимам бъфалото

само откаде ? техномаркет ? технополис ? ерабг ?

или имат някъде нещо като фирмен магазин? някой знае ли ? вие откъде си зехте бъфалите ?

Link to comment
Share on other sites

няма никакви бъфали в:

Жар

Ресет

 

все още търся , утре минавам през метро,техно* и ако не намеря мисля да го поръчам , ама да не доиде след седмици...

Link to comment
Share on other sites

На линка със спецификациите,който съм постнал може да се поръча директно от вносителя.Иначе виж и в Офис 1,там беше по-скъп но го имаха (говоря за този дето е в Тракия в оранжевия търговски център срещу Метро)

Link to comment
Share on other sites

Поръчах си :) току що дойте WHR-HP-G54

уникат.

някой да знае как се изклучва достъпа до настройките на рутера по безжичен път ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аз не знам за такава възможност... Доколкото знам, всеки потребител, свързан към рутера може да го човърка, стига да знае потребител и парола...

Мен иначе малко ме дразни интерфейса на бизоните...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...