Jump to content
BulForum.com

неотчетен ъплоад


goshka

Recommended Posts

качих 10 ГБ ,а имам отчетени в профила някъде около 3ГБ.

Може ли някои да ми обясни защо е така?

 

мерси предварително

 

p.s. мога да дам и шотове

Link to comment
Share on other sites

с какъв клиент си ? Включен ли ти е DHT ?

 

flashget i BT,вкючен ми е.От вчера съм ъплоад 2ГБ и са ми отчетени.а предните ги няма

Link to comment
Share on other sites

flashget i BT,вкючен ми е.От вчера съм ъплоад 2ГБ и са ми отчетени.а предните ги няма

 

Споко, това се получава заради DHT то ! А ако искаш наистина да нямаш продлеми с отчитането на трафика, качи си uTorrent . И скоростите ще ти станат други и компютърът няма да се товари.

Link to comment
Share on other sites

Споко, това се получава заради DHT то ! А ако искаш наистина да нямаш продлеми с отчитането на трафика, качи си uTorrent . И скоростите ще ти станат други и компютърът няма да се товари.

 

а ако го спра?ще се подобри ли отчитането?Комп-а не ми се товари.А тожа ли е наи-добрия торент клиент?

 

мерси преджарително

Link to comment
Share on other sites

Дори и да не спреш DHT-то пак няма да имаш проблеми. Аз лично допреди месец ъплоудвах само към нашия уарез 24/7 с DHT включен и нямах никакви проблеми, но винаги трябва да си с последна версия на торент клиента, който задължително трябва да бъде уТорент.

Link to comment
Share on other sites

Дори и да не спреш DHT-то пак няма да имаш проблеми. Аз лично допреди месец ъплоудвах само към нашия уарез 24/7 с DHT включен и нямах никакви проблеми, но винаги трябва да си с последна версия на торент клиента, който задължително трябва да бъде уТорент.

 

свалих си го и спрях DHT,ще видя какво ще се получи.

 

мерси за напътствията

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...