Jump to content
BulForum.com

Продавам


Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Хубаво ще е когато,пишеш че това което предлагаш РАБОТИ !!!!

си го пробвал лично,иначе калкулатора изглеждаше изряден само

че се оказа му работи само осветлението.

Така че колеги не съжелявайте ако съм изпреварил някой ! :angry:

vojda66 всички стоки които предлагам са с moneyback период, нещо ако не работи го връщате...не знам защо казваш чак сега, а не още в четвъртъка. Когато беше при мен работеше :blink: не знам защо се е получило така при теб, имаш възможност да го върнеш.

EDIT:

Каква изгода имам да ви лъжа за неща които са толкова дребни и нямат голяма стойност и примерно си купя един дюнер и една кола с тези пари, защото само за това биха ми послужили.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

RAM-та се сваля от продажба, защото се е оказало при теста че е 32МВ, а не вярвам на някой да му трябва толкова малка

Link to comment
Share on other sites

Купувам 3-те броя устройства за движение от алармена система.

За момента мога да ти предложа само 2, защото danikey иска да вземе едното + алармата която предлагам

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Само да вметна, 00.0 = безкрайно малко съпротивление (тоест има верига), 1 = безкрайно голямо съпротивление ( тоест няма верига).

Link to comment
Share on other sites

a kvo stana s uoki tokitata na kolko fa6tat

На хартия пише, че хващат на 250 метра, в действителност хващат по-малко......тези 250 метра са при идеални условия - на равно поле, без смущения.

Имаше едни уоки токита по 5 километра се водят че са - и при тях тези 5 километра са при идеални условия

Link to comment
Share on other sites

Диалер и 2 обемни датчика - ПРОДАДЕНИ , съответно за 30 и за 10 лева = 40 лева пакетна цена.

Комплекта отиде в София, продаден чрез един друг форум, честито на новия собственик.

Остана само 1 обемен датчик

Link to comment
Share on other sites

Дай да се разберем нещо за обемния датчик че искам да го взема, бях ти писал на ЛС за него ама така и не ми отговори :huh:

Link to comment
Share on other sites

Дай да се разберем нещо за обемния датчик че искам да го взема, бях ти писал на ЛС за него ама така и не ми отговори :huh:

Колега в грешка си, отговорил съм ти 100%, питай модераторите те виждат всичко, на всеки който пише ЛС или в тема отговарям. Мисля, че ти писах че по това време са запазени, защото ти искаше 2 броя, след това не си ми писал след като продължиха да се продават, сега мога да ти предложа само 1 бройка, но трябва да се разберем да я вземеш утре следобед, в противен случай ще чакаш много, за да ти я доставя, или пък ще ми платиш 7,5 лева за да ти го дам в удобен за теб ден.

Така че действай, очаквам да си избереш вариант

Link to comment
Share on other sites

Обемен датчик за аларма - ПРОДАДЕН

П.С. Купувача сподели, че му върши добра работа за включване на осветлението

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
На хартия пише, че хващат на 250 метра, в действителност хващат по-малко......тези 250 метра са при идеални условия - на равно поле, без смущения.

Имаше едни уоки токита по 5 километра се водят че са - и при тях тези 5 километра са при идеални условия

 

mn malkoi hva6tat i sa strati s kvi bateriisa (moje da gi zema za 6 lv

Link to comment
Share on other sites

mn malkoi hva6tat i sa strati s kvi bateriisa (moje da gi zema za 6 lv

3xAA батерии всяко

С 6 лева сигурно искаш и специална честота да си закупиш, че да говориш на по-далечни разстояния :lol: ; цената от 7 лева мисля че е достатъчно приемлива за стоката която предлагам.

 

Ето модела:

http://www.hkamax.com/products/b2093.htm

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...