Jump to content
BulForum.com

Лична драма


Recommended Posts

До:Лична драма

от:анонимен

 

Здравей, скъпа редакция!

Казвам се Х. и съм на 16 години.Имам голям проблем :blink: .Голям е, но не е това проблема.От 3 години съм влюбен в едно момиче, но не мога да разкрия чувствата си.Освен това съм импотентен и имам хемуроиди.Детствен съм и съм много космат :tongue .Нямам малко зъби :D ама другите си ги мия веднъж седмично.Изпотявам се бързо, ама не мирише много.Затова пък с удоволствие си похапвам лук с чесън.

Тя постоянно ме отбягва, пък и аз като го видя се го дървя.Тя е толкова красива, умна, не яде чесън и косата й не е толкова дълга и сплъстена като моята... :sayjin МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!Искам да я *** ама не знам как.Ще чакам вашите отговори и отклици по страниците на любимия ми вестник :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

еее не този форум е уникален, а да не гоеорим за този раздел. днес го погледнах и се размазах от смях- първо с поезията на караман, а сега с тва.

 

П.С: само да не се окаже че тва е първия вариант на пост. ако е така мога само да ти кажа- хвани я някой ъгъл и секс, секс, секс.... докато не припадне и забрави кои са родителите и!

Link to comment
Share on other sites

еее не този форум е уникален, а да не гоеорим за този раздел. днес го погледнах и се размазах от смях- първо с поезията на караман, а сега с тва.

Mi 4e to toq razdel e samo za fun.Edva li ima nqkoi koito da go prieme na seriozno(e moje i da ima) :)

Link to comment
Share on other sites

всички сме невероятни!!!!

аре вкарвайте глупостите да да се смеем!!!

Link to comment
Share on other sites

Ти земи се регни па тогава ръси глупости. И как може да така селски да пишеш дискове бе! Ше те Отрепа бе, ше те Умажа, Убезгалавя и Обия! Простак! Ни тъ ибеше срам!

Link to comment
Share on other sites

Радвам се, че ви хареса :woot

Мноо съм готин нали :bgrin: ,сори на другитъе исках просто малко да се посмеете, надявам се не съм направил нещо лошо :wacko:

Ако искате още може да продължавам

Link to comment
Share on other sites

ами до ся кво говорехме. продължавай без да те е срам щом казаха че е за лаф за лаф и смех е. аре дайй

Link to comment
Share on other sites

blowcow, sled godini, shte se setish.. i shte te glozga otvytre "ami kakvo shteshe da stane ako..."

...makar che, obiknoveno tiq, deto kato uchenichki sa vyrvejni, se jenqt na po 20 godini, stavat babi na 25, razvejdat se na 26 i posle se chudqt na chii ui da sednat, che da ne im hlopa tolkoz :>

 

moje na nqkoi da im zvuchi gadno, no celiq jivot si e takyv.. gaden :(

Link to comment
Share on other sites

мали, мали за кви простотии става лафа...

ми айде казвате нещо като е за фън малко да се посмеем че иначе става скучно ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Минчо ... майка ти дейба казах ли ти тва да не го публикуваш. И си присвояваш авторството ... Добре уе майна ти ше видиш. За непросветените тва е писано на една олимпиада по физика докато си чаках пищовите да стигнат до мен и си четох вестник лична драма. За просветените има и продължение ама определено няма да ти го давам на теб курво долна. Не че ми пука особено ама ми обеща нещо. Да го духаш ся !

Link to comment
Share on other sites

Их да му иба мамата не се карайте ве... пък и двамата сте грешни за къв уй ви тряя да ходите на олимпияди по физика :tongue ??? Минчо .. ти пиле що поне не каза че не си го писал ти да го беше написал като гуест което пак не би те извинило ако бл8 верно ти е казал да не го публикуваш ... да си призная кат го прочетох даже не са сетих че тва е въпросният текст обаче бл8 браво нашия тва е ... зло :tongue

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...