Jump to content
BulForum.com

Modem drivers


RaZoR

Recommended Posts

na edna poznata modemyt i e motorola, pusna si slacka (9.1) i sichko trygna kato u doma si .. a ti shto ne zemesh da porazrovish edin sait - google.com mai, kazaha mi che tam ima mnoo neshta ... Nameri si driveri iz neta i si gi instalirai maina, ko tolkoz ima. Praish svetata troica (configure, make, make install) i si gotov.

Tova, koeto se preporychva - kupi si lanka. 8 leva e, a predimstvata i sa mnogokratno obsyjdani. I kato si q kupish da ne zabraish da sa obadish na evrokoma da si zemat mac adresa ..

Link to comment
Share on other sites

Tози въпрос е обсъждан на няколко пъти вече. Просто използвай search.

Shiro, в google.com може да търси инфо, но не е необходимо да сваля и да инсталира нещо допълнително.

http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=3174

http://warez.ru/invision/index.php?showtopic=3820

Link to comment
Share on other sites

А ти активира ли поддръжката на USB в ядрото (щото някъде не е пусната по подразбиране)... Без нея има да чакаш да ти тръгне модема на USB порт. BTW - вземи си ЛАН карта - 10 лева. Няма да се заиграваш с дравърите за модема и за USB-то.

Link to comment
Share on other sites

USB-to e aktivno i si namira modema i mi6kata.Sega 6te probvam tova koeto e pisal nevermind v drugite temi.

 

OFFTOPIC:

Btw srry mnogo no ne pusnah search za6toto ne se dosetih za nego prosto samo tva mi se varte6e iz glavata kak da si pusna neta.6te gledam zanapred da ne puskam izli6ni temii

OFFTOPIC:

 

 

Tova koeto never_mind e pisal v drugata stana.THX mnogo kogato kaje edna biri4ka.

A sega nqma da otvarqm nova tema samo da kajete kak se addvat driverite na videoto kam kernela da trygne videokartata ?I nqma ve4e da vi pritesnqvam :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм със Suse 9.0 Pro и всеки път, за да тръгне нета през

usb-то трябва да пиша #dhcpcd и ми дава: # ERROR: No configuration found for eth0, обаче нета си тръгва. Дайте някяква идея, та да не се

налага всеки път да пиша в конзолата. Благодаря предварително.

 

P.S Имайте предвид, че не разбирам много от Linux.

EDIT: Моля да ме извините за глупавия въпрос.

Вече разбрах откъде тече топлата вода :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...