Jump to content
BulForum.com

Търся 2 броя работещи 486 конфигурации


Recommended Posts

Търся 2 броя работещи 486 конфигурации (с памет, видео, I/O.......).

 

Пентиуми НЕ ми вършат работа. Най-добре е да са 486/66 или 486/100. Не е задължително да са еднакви. Предпочитам и да са с дискове, да не се чудя от къде да им търся.

 

Цена - вие предлагате, но нека все пак е разумна...

 

 

 

контакти има на подписът ми.

 

 

Лек и спорен ден на всички.

Link to comment
Share on other sites

имам цяло комп4е селерон на 300 с 32рам 3гб хдд 8мб видео за 20лв е твое даже клавиатура и мишка бонус :)

Link to comment
Share on other sites

имам цяло комп4е селерон на 300 с 32рам 3гб хдд 8мб видео за 20лв е твое даже клавиатура и мишка бонус :)

 

Абе човека изрично е казал "Пентиуми НЕ ми вършат работа" ти - селеронче...

Link to comment
Share on other sites

Имам едно DX-че, но мисля че няма диск, иначе видео и 16мб мисля че имам към него, ако те устройва без хард пиши, да знам дали да се ровя.

Link to comment
Share on other sites

Имам едно DX-че, но мисля че няма диск, иначе видео и 16мб мисля че имам към него, ако те устройва без хард пиши, да знам дали да се ровя.

 

търси :)

 

ама дай и цена...

Link to comment
Share on other sites

търси :)

 

ама дай и цена...

ако те интересува имам няколко процесора и едно дъно :bgrin: ама няма кутия защото е марково.

пиши на ЛС ако искаш.

Link to comment
Share on other sites

ако те интересува имам няколко процесора и едно дъно :bgrin: ама няма кутия защото е марково.

пиши на ЛС ако искаш.

 

Трябва ми цяло РС, защото няма да мога да го окомплектовам...

Link to comment
Share on other sites

имам АТ захранване, някакво дъно със AMD 5х86 100MHz (което е подобрен 486), рам ми се мотаят 8мици ЕДО колкото искаш, саунд карти 2-3, някакъв хард 270МБ, 2-3 дърти цд-та 8х

само кутия нямам - ако имаш или може да намериш кутия може да сглобим нещо

Link to comment
Share on other sites

имам АТ захранване, някакво дъно със AMD 5х86 100MHz (което е подобрен 486), рам ми се мотаят 8мици ЕДО колкото искаш, саунд карти 2-3, някакъв хард 270МБ, 2-3 дърти цд-та 8х

само кутия нямам - ако имаш или може да намериш кутия може да сглобим нещо

 

САМО Intel ме интересува 486-ци !!!

Link to comment
Share on other sites

Здравей.

Аз също мисля че имам едно в мазето, не съм сигурен за хард дали има.

Днес като стане човешко време ще слезна и ще пиша.

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Здравей отново !

Намерих следното:

Кутуя със захранване АТ, дъно с процесор 486 DX 50 MHz,8 MB EDO рам,видео ET4000/W32i Vl-Bus с 1MB, I/O с 2 серийни порта, 1 паралелен, 1 гейм порт, 1 FDD, 1 IDE, и една клавиатура за него.

Издухах праха и го пуснах. Работи :D

Ако ти трябва си измисли цена + почерпка кафе :lol:

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Здравей отново !

Намерих следното:

Кутуя със захранване АТ, дъно с процесор 486 DX 50 MHz,8 MB EDO рам,видео ET4000/W32i Vl-Bus с 1MB, I/O с 2 серийни порта, 1 паралелен, 1 гейм порт, 1 FDD, 1 IDE, и една клавиатура за него.

Издухах праха и го пуснах. Работи :D

Ако ти трябва си измисли цена + почерпка кафе :lol:

Поздрави.

 

Ха сегааа, каква да е цената... Ами не знам, може би ще е добре ти да я определиш... А кафето си го има, стига да се разберем ;)

Link to comment
Share on other sites

Ха сегааа, каква да е цената... Ами не знам, може би ще е добре ти да я определиш... А кафето си го има, стига да се разберем ;)

 

Ами 10 лева добре ли е?

Да си оправдая и разхождането до теб

Link to comment
Share on other sites

Ето и аз какво открих: 486DX4 мисля на 100 беше, видео мисля че е 512кб, паметта не си спомням но ми се върти 16мб, 2 серийни, 1 паралелен, клавиатура и мишка. Няма захранване и хард, за да стане машинка. Нямам АТ захранване да го пробвам, ако искаш да мина да ти го оставя, да го пробваш дали работи, цента символично, колкото има да почерпя по едно кафе 5лв., не че стигат за нещо повече.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...