Jump to content
BulForum.com

Разпродажба на неща от стара къща

Recommended Posts

Още неща и нови цени

Прави се основен ремонт на един стар апартамент и намерих разни вещи, които може би биха били полезни на някой (снимки на всички неща см сложил отдолу):

1) Руски усилвател двуканален 2х25Вт, работещ, нищо не прекъсва или препуква, а и дизайна на предния панел е мн добър (на една от снимките са дадени разни характеритики ако някой го интересуват) - продаден

2) Стерео Грамофон - също работещ, даже отлично, на времето е бил супер луксозен, но не знам точно къде е правен - става и за двата формата плочи, има си и стробоскоп за оборотите (езинстрено му липсват пантичките на горния капак но в момента ги търся) - Продаден

3) Старинен шкаф с радио и грамофон - преди работеха сега предполагам също - имат си и 3 говорителя (2 високи и 1 за ниски) - а и е идеален за да се сложи телевизор отгоре и въобще да се ползва за шкаф (в средата щкафчето е пълно с плочи които вървят бонус :) ) - подарен

4) Огледало - почти ново е, никакви дупки в металния слой - продадено

5) Почти пълна батерия за душ - като я гледам е нова, липсват само патроните и тръбата на душа - 17лв 12лв

6) Старинен самовар - мисля, че никога не е ползван - върви си с оригиналния кабел и бонус подносчето отдолу, поня че накой продаваше същия във форума едно време - продаден

ВАЖНО!! - има още мн неща в апартамента, които са твърде много за да ги снимам всичките - например:

2 маси, библиотечка диван и 2 фотьойла, скрин - повечето да стари, но далеч не са в окаяно състояние, та ако има мераклии да питат, ще дам допълнителна информация, също така ако ви интересува нещо друго, което остава след основен ремонт и подмяна на мебелировката - питайте :)

Връзки ЛС или тук.

Ето ги и снимките:

img0689rya6.th.jpgimg0691rld7.th.jpgimg0693rmx8.th.jpgimg0690rcg8.th.jpgimg0692rvo6.th.jpgimg0698rch0.th.jpgimg0699rti2.th.jpgimg0695rgi2.th.jpgimg0694rwf0.th.jpgimg0697rzg1.th.jpg

Ако огледалото е в добро състояние бих го взел, интересувам се от размерите - височина и широчина. Може на лично съобщение. Също така твърда ли е цената? Благодаря.

Интересувам се от самовара. Работил ли е някога и работи ли в момента? Този щекер влиза ли в стандартни контакти? Акое в добро състояние мисля да го взема.

ако смъкнеш 2-3 пъти цената на грамофона го вземам - ебаси по 80-100лв са Technics и Revox ;)

инфо: Unitra са полски и са били едни от най-добрите от соц-производството, но ест са далеч от не соц производството :)

:excl: Поради големия интерес към мебелите ще кача снимки на повечето от нещата възможно най-скоро тук в темата :)

Интересувам се от самовара. Работил ли е някога и работи ли в момента? Този щекер влиза ли в стандартни контакти? Акое в добро състояние мисля да го взема.

Ще го пробвам, но съм сигурен че всичко му е наред, за щепсела - както и от снимката се вижда няма да влезе в шуко, но имаш 2 варианта - да смениш щепсела или ако имаш такъв кабел(чел съм да им викат "като за чушкопек" :D ) ще стане и с него

Ако огледалото е в добро състояние бих го взел, интересувам се от размерите - височина и широчина. Може на лично съобщение. Също така твърда ли е цената? Благодаря.

Ще го измеря :)

Добавям някои от мебелите и цени

7) Старинен бюфет, много голям от масивно дърво - ПОДАРЯВАМ

8) Отново старинен - скрин за дрехи - в добро състояние - продаден

9) Малка старинна масичка - има нужда от козметичен ремонт, но има антикварна стойност, защото е с ръчна дърворезба, ако някой я оправи предполагам ще се окаже ценна - продадена

Ето ги и снимките:

photo0118yt9.th.jpgphoto0116sc4.th.jpgphoto0115rx8.th.jpg

• 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...