Jump to content
BulForum.com

Zashto???


Recommended Posts

Instalirah si Service pack1 i sled,kato si napravih testa na video kartata s 3DMark ostanah nepriatno iznenadan rezultata mi padna blizo s 200 tochki na DEFAULT......a ochakvah taka da se kaja po dobur rezultat ot predishnia!Niakoi moje li da mi kaje kakva e prichinata zaslujavat li si tia service pack-ove......mislih da slagam i service pack2,ama sega se chudia!? :confused

Link to comment
Share on other sites

A ti ubeden li si che rezultata e 100% veren? Igrite nasichat li ti? Shtoto ako ne nasichat kakvo te boli kolko tochki imash? Ne e li taka? ;)

Ako iskash mozesh da probvash da smenish driver-a na videoto.... no dali ste ima efekt ste razberesh kato go smenish... ;)

Link to comment
Share on other sites

A ti ubeden li si che rezultata e 100% veren? Igrite nasichat li ti? Shtoto ako ne nasichat kakvo te boli kolko tochki imash? Ne e li taka? ;)

Ako iskash mozesh da probvash da smenish driver-a na videoto.... no dali ste ima efekt ste razberesh kato go smenish... ;)

Ami sega igrah Call of Duty i na niakolko puti bukvalno igrata spria!!! :angry: ........napravih testa 5 puti i dosega nikoga na sum imal tolkova slabi rezulati,neznam kakva e prichinata no za men lichno toia service pack tovari mashinata malko poveche ot obiknovenno.............vijdam i vidima razlika v samata burzina na WIN-a t.e. stana po baven,daje vremeto za zarejdane znachitelno se uvelichi ot normalno(t.e. ot predi)Edin priatel mi kaza,che s tia service pack-ove Win-a bil po stabilen,az i dosega ne sum imal niakvi problemi sus stabilnosta,no reshih da go sloja shtom kazvat,che s nego e po dobre............obache sega otivam na ADD RAMOVE PROGRAMS i kazvam ADIO na Service pack-a,zashtoto za men stana tochno obratnoto! :(................napravih e test s AIDA 32 rezultata na chetene ot pametta mi e s 20Mbsek po malko!!!!

Link to comment
Share on other sites

това е известен дефект на SP1. Чувал съм че със SP1a не било така, но не мога да твърдя, понеже не съм слагал сървиз пак за ХР-то. И не смятам да слагам. Слагам само някои пачове, всъщност 5-6 такива и това е, останалото е забрана на всичко що може в Уиндоус и което касае в някаква степен сигурността. И не съм имал проблеми откакто го ползвам така.

Link to comment
Share on other sites

това е известен дефект на SP1. Чувал съм че със SP1a не било така, но не мога да твърдя, понеже не съм слагал сървиз пак за ХР-то. И не смятам да слагам. Слагам само някои пачове, всъщност 5-6 такива и това е, останалото е забрана на всичко що може в Уиндоус и което касае в някаква степен сигурността. И не съм имал проблеми откакто го ползвам така.

Tedy kakvi patchove si slagal po tochno i za kakvo sa te?V momenta sum dal Uninstall na t'va tupo SP1!

Link to comment
Share on other sites

Tedy kakvi patchove si slagal po tochno i za kakvo sa te?V momenta sum dal Uninstall na t'va tupo SP1!

Security Patches. Те май са само такива :) Например за Бластера, за една дупка дето наскоро се разбра и още няколко такива.

Link to comment
Share on other sites

Security Patches. Те май са само такива :) Например за Бластера, за една дупка дето наскоро се разбра и още няколко такива.

Shte mi dadesh li linko-ve da si gi drupna?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...