Jump to content
BulForum.com

Как да си изчиста телефона ?


blondin40

Recommended Posts

Теглих песни чрез Wi-Fi то и ми напълни памета защото имаше някой който не успях да ги сваля нацяло защото връзката прекъсна и ся немога да ги намера къде са рових навсякъде но не намерих и сега като влезна в някой сайт не ми показва снимките изписвами че паметта е пълна и още 1 въпрос как да си инсталирам флаш и media player да може да ми чете флаш и клипове ще съм ви много благодарен ако дадете линк да дърпам или към някоя тема да пише как :)

Link to comment
Share on other sites

...и ние магически отгатваме какъв ти е телефона... "изчистя" трябва да бъде... божке(метафорично казано)...

Link to comment
Share on other sites

Чисти се с леко влажен парцал, който да не оставя влакна.

 

Аааах. Трябва сертификат да издават за правоспособност преди да дават тия смартфони.

Link to comment
Share on other sites

Чисти се с леко влажен парцал, който да не оставя влакна.

 

Хахахахаха и на мен това ми дойде да изръся като видях темата... само да допълня че може и с памуче, напоено със спирт :)

 

 

мисля че написах какъв е телефона но както и да е та Nokia E65 е

 

Дори и да си го написал или си го изтрил или неясно защо ние не го виждаме...

 

 

Както и да е ... сега по темата - ако съм разбрал правилно от цялото бръщолевене какво искаш да кажеш, че така си го изстрелял на 1 дъх че малко не ти се разбира... Та сега - тия работи се правят с кабел и съответния софтуер, инсталиран на компютъра, ако не можеш да се оправиш с него (не разбираш английски, не отбираш бъкел от тия работи а не ти се чете книжката на телефона или просто няма такава, или пък имаш но там няма нищо), вземи намери някой познат който ги разбира, почерпи го малко за 2та часа които ще изгуби да ти обяснява и ще стане номера.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...