Jump to content
BulForum.com

Въпрос към всички.


Ladder?  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Интересно ми е... просто за статистиката (пък все пак влиза в идеята за подфорума :))

 

Когато срещнете непознат човек... в общия случай когато осъзнавате че ще останете малко по-дълго от елементарното разминаване с него / нея... идва ли при всички вас на първо време идеята да разделите човека (на базата на някакви ваши си стереотипи) дали човека най-грубо казано: "става" или "не става"... още далеч преди да се впуснете в изледване да разберете дали човека наистина може да бъде ценен за вас по някакъв начин и да искате (или съответно не искате) по нататъшно... познанство примерно :)

 

Интересува ме... съществува ли при вас първоначален чисто животински момент на разделение?

 

:)

Link to comment
Share on other sites

afx,afx,не си мръднал!

иначе по темата - не

Link to comment
Share on other sites

Не бих казал че ги раздялям по този начин,но все пак си правя някаква преценка от пръв поглед....пък после кой знае-може да се окаже,че съм сгрешил :)

Link to comment
Share on other sites

Рядко първото впечатление ми се оказва греешно. Дори много рядко.

 

БТВ: това дето си го написал трябваше да го прочета три пъти докато схвана какво питаш.... :)

Link to comment
Share on other sites

Много ясно, че стълбата!

Интересен въпрос е дали разликата в стъпалата ще доведе до падане, и ако доведе, какъв е прагът на болката.

Изобщо лудница е тоя живот!

Link to comment
Share on other sites

Добре де... като не ви харесва темата нещо... защо пишете в нея? Пуснах я защото ми е интересно по какъв начин разсъждават другите при тази ситуация. Нямам нужда от съвет, така че моля ви - придържайте отговорите си по темата.

 

Ако по някаква причина не можете да разберете точно какво се пита, значи просто тази тема не е за вас и точка. Нека от тук нататък запазим добрия тон, така както са направили karaman, xeon и xciter.

Link to comment
Share on other sites

Estestveno, 4e go pravq! I to go pravq ma6inalno. Na posledak sym stanal mnogo dobyr v tova da precenqvam horata. Ako otsre6tniq 4ovek mi dopadne se dyrja po edin na4in, a ako ne - korenno razli4en. Moje da ne deistvam pravilno, no pyk men si me ustroiva! :)

Link to comment
Share on other sites

Всички го правят, дори и да не го осъзнават! :ghost

Предрасъдъците са нещо нормално. :allien

Link to comment
Share on other sites

Вече не помня от кога си я карам така.И при мене разликата е осезаема.Буквано хората, които харесвам познават една версия на мен, всички други - които са ми безразлични или неприятни - напълно ама напълно друга.

Link to comment
Share on other sites

ебати тъпата тема , пич ти да не си друсан ? това дето си го написал в 10 изречения можеше да го напишеш в едно изречение и да звучи къде къде по-смислено и ясно......

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...