Jump to content
BulForum.com

NF3/2800+/2x512/9550/350W PNR


Recommended Posts

Продавам следните компоненти :

 

1. MB Biostar NF325-A7 Rev1.1

Комплекта включва : 2 SATA кабела , 2 IDE кабела (единия е отвратително жълт :D, другия горе долу го бива), 1 Floppy кабел , Задна планка I/O Shield и диск с драйвери.

Купена от Ера Пловдив. Не мисля, че има още гаранция, но ще потърся гаранционната карта.

 

2. CPU Sempron 2800+ S754 + Fan

Пробвах да го клоквам веднъж с горепосоченото дъно - без успех дъното не предлага добри възможности за Overclock. Купен от Ера Пловдив. Не мисля, че има още гаранция, но ще потърся гаранционната карта.

 

3 .512 DDR400 PQI - Купена от Ера Пловдив. Не мисля, че има още гаранция, но ще потърся гаранционната карта.

 

4 .512 DDR400 A-data - купена на 27.8.2007 с гаранция 36 месеца към Адроит Пловдив. Мога да издам гаранция на Ваше име при желание. Оригиналната гаранция не мога да дам :) защото е на името на фирмата, в която работя.

 

5. ASUS 9550GE 128MB 128Bit VGA DVI TvOut. Взимана е от съфорумник от друг форум. Вече не е гаранционна.

 

6. Fortron 350W PNR - Работи си днес ще го почистя че има прах. Компютъра беше на приятел и всичко бяло е леко пожълтяло (конекторите) тъй-като той е върл пушач. Пак взимано от Ера и ще му поискам гаранцията да видя дали има остатачна.

 

Цени съответно :

1+2 - Заедно само, 55 лева.

3 - 15 лева

4 - 15 лева.

5 - 30 лева.

6 - 20 лева.

 

Всичко заедно на първия, който се домъкне да си ги вземе :) 125 лева.

 

За контакти предпочитам на GSM-а ми : 0888 536 535

ЛС или проверете ми профила за останалите данни :).

 

запазени за UserBG ot HWBG форума.

Link to comment
Share on other sites

давам 20 за видеото :)

Не мерси.

 

Имам интерес към Т.6

Но ако може да се сапази за краят на седмицата, понеже няма да имам възможност са по рано.

Късно :)

 

Частите са в София вече. Днес новият им собственик ще си ги вземе от Еконт.

Link to comment
Share on other sites

Имам интерес към т.3 и т.4 Ако на MemTest не дават грешки, ще ги взема и двете веднага!

 

По-горе бях споменал че частите са пратени с Еконт за София. Преди малко ми се обади новият им собственик и вече да се считат за продадени.

 

Моля затворете темата. И съформниците могат да спрат да ми пишат :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...