Jump to content
BulForum.com

Автомобилни ключове с "чип"-имобилайзер


viking

Recommended Posts

Някой знае ли къде може да се направи копие на автомобилен ключ с "чип"?

Възможно ли е изобщо? :unsure:

Възможно е, но е доста скъпо. Ключаря в мосю Бриколаж ми каза, че имало ключарско ателие някъде около бившия Младежки дом(кино Синемакс) и струвало като за моята кола (Поло) около 150 лв. Бтв, май май всички коли след 2000 година производство са с такива ключове.

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли къде може да се направи копие на автомобилен ключ с "чип"?

Възможно ли е изобщо? :unsure:

Тракия срещу хр. магазин Континет, Пламен

Link to comment
Share on other sites

на аксентий велешки - 80лв , само там правят такива със скачващ код , ако имобилайзера ти е обикновен е мисла към 30

Link to comment
Share on other sites

А за да не отварям нова тема-може ли да се сложи код за запалване?

Link to comment
Share on other sites

Много филми гледате. Какво ще рече ключ с чип ?

Ключ с чип означава като извадиш ключа,всичко да се изключва.

Link to comment
Share on other sites

А за да не отварям нова тема-може ли да се сложи код за запалване?

 

Какво ще рече да си сложеш код за запалване?Нещо като имобилайзр може ама баш код.

 

Иначе ако си нямаш фабрично монтиран имобилайзер не си слагай ако не искаш някой ден да ти се случи че закъсаш заради него.Да не говорим че човек който иска да ти открадне колата и наистина е разбирач и 15 кода да имаш пак ще е запали.С очите си видях как този ключар на Аксентий Велешки който спомена Злобил отблокира мойята ключалка на Рендето с 2 телчета за 30-на секунди.После за около 2 минути отвори Е класа произведена 2005 година докато собственика обясняваше колко чипа имала,незнам каква специална защита,какъв имобилайзер,какви обемни датчици и незнам си там каква друга блокировка.

Link to comment
Share on other sites

Питам за кода само информативно.Иначе и аз на кошницата имам имобилайзер.

Link to comment
Share on other sites

Възможно е, но е доста скъпо. Ключаря в мосю Бриколаж ми каза, че имало ключарско ателие някъде около бившия Младежки дом(кино Синемакс) и струвало като за моята кола (Поло) около 150 лв. Бтв, май май всички коли след 2000 година производство са с такива ключове.

 

Мойта е 98-ма и пак има. И имам някъв код ключ дето е останал в Италия. Всеки път като съм на църква паля свещ да не ми се наложи да го ползвам ;).

Link to comment
Share on other sites

Мойта е 98-ма и пак има. И имам някъв код ключ дето е останал в Италия. Всеки път като съм на църква паля свещ да не ми се наложи да го ползвам ;) .

 

Споко.Както казах до Унито е тоя пич.Ще ти е подкара колата и без ключа от Италия за определена сума.Това не му е никакъв проблем.За Пунтото няма да иска много пари.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...