Jump to content
BulForum.com

Nokia 6120 vs. 5700


mureto

Recommended Posts

Спрял съм се на двата модела и незнам кой да си купя.Някой да даде мнение по темата ми плийс!

В гет.бг 5700 е 415лв, а 6120 -359лв.Във вегата погледнах в сайта струва 369лв толкова ще ми излезе и ако си я купя от гет.бг + доставка от спиди)

Link to comment
Share on other sites

Ако ще слушаш много музика с телефона 5700 ако не по - добре 6120.

Офф и аз незнам.Ще слушам чат пат музика.По съм склонен към 5700,но много се чудя защото пък 6120 е по стилен

Link to comment
Share on other sites

6120 е смартфон, ако не се лъжа, а ако досега не си имал смартфон вярвай разликата между смартфон и всички останали е като между бмв и шкода-дори и по-новите пак не са толкова яки колкото някои стари смартфони взимай 6120 и не се чуди няма да сгрешиш

Link to comment
Share on other sites

6120 е смартфон, ако не се лъжа, а ако досега не си имал смартфон вярвай разликата между смартфон и всички останали е като между бмв и шкода-дори и по-новите пак не са толкова яки колкото някои стари смартфони взимай 6120 и не се чуди няма да сгрешиш

Да знам,че е смартфон.Аз в момента съм притежател на 7610 от 3 години горе долу и съм много доволен от смартфоните като цяло.И 5700 и 6120 са смартфони.Просто се чудя кой от двата да си купя.

Link to comment
Share on other sites

6120 - аз винаги залагам на по-опростените неща, с по-малко врътки и глупости, които не вършат полезна работа и имат опасност да се счупят.

Link to comment
Share on other sites

От 6120 няма да изпищиш от лентов кабел,най малкото.Второ и мен 6120 по ме кефи и на дизайн и на всичко!

Link to comment
Share on other sites

А ако не е тайна защо точно на тези 2та модела си се спрял? Нокия имат един доста малък и тънък модел (5310) който много ме кефи но предпочетох 6500 вместо него и все пак и 2та ми харесват много. А 5700 ми се вижда огромен тупуз на мен ...

Link to comment
Share on other sites

А ако не е тайна защо точно на тези 2та модела си се спрял? Нокия имат един доста малък и тънък модел (5310) който много ме кефи но предпочетох 6500 вместо него и все пак и 2та ми харесват много. А 5700 ми се вижда огромен тупуз на мен ...

1.Nokia

2.Symbian

3.16мил. цвята

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...