Jump to content
BulForum.com

Epson Styles C20SX


Recommended Posts

Taka. Printerut mi e Epson Styles C20SX. Spored purvona4alnoto mnenie na "inteligentnata" mashinka ,4ernoto mastilo beshe svurshilo, a cvetno imashe. i v options-ite si mi davashe prazna 4erna kutiika. No nemojex da si zastoporia glavata ,ta da izkaram 4ernia cartridge,koeto vodeshe do ideqta ,4e 4ernata glava oshte ne e prazna. Samo4e 4erno ne pe4ata. I edin den, "inteligentnata" mashinka reshi ,4e e vreme da mi kaje ,4e nqmam 4erno mastilo i mi izleze message ,4e nqmam mastilo i ko iskam da mi izvadi glavata.Az estestveno cuknax Yes i izvadix cartridge-a ,no nqmax refill i samo duxnax malko ako se e oprashilo neshto. Slojix go pak i ot togava na options-ite si mi dava ,4e 4ernoto mastilo e na polovina pulno ,no vupreki tova pak ne pe4ata. Cvetnata glava ba4ka bezotkazno. Probvax Cleaning-a ,4erno vuobshte ne vadi. v knijkata na printera 4etox 4e nemojelo da se izvadi glavata ,dokuto ne sa prazni i 2ta cartridge-a . shto togava mi gi izkara samo ?! i zashto ne gi izkarva pak ?! i kak podqvolite da gi izkaram sega ,za da si refill-na gadnata glava ?! :) blagodaria

 

opz .. tva mai traashe da go tura v hardware :( sorry

Link to comment
Share on other sites

В повечето случаи принтерите лъжат че са им празни главите, така че като я извдиш, просто почисти с памук и спирт отпред където излиза мастилото и пробвай. Главата може да я извадиш, като издебнеш момента когато шейната с главите е в средата и дръпнеш щепсела,:ghost вадиш, обработваш, слагаш и пускаш тока - принтера автоматично ще си позиционира картидж-ите... ;)

Link to comment
Share on other sites

Не знам как е твоя принтер, но моя Epson си има бутон, който трябва да се задържи за 3 секунди за да се позиционира главата до мястото за смяна на картридж. Твоя няма ли подобен бутон? :confused

Link to comment
Share on other sites

ave nz za vas ama spored men epson sa palni bokluci stot imah epslon stylus color 580 izhabih mu org mastila i dosta vrem ne bqh go zarejdal i sled tva opa zaredih go i kvoo nqma nikoi nit mastilo nit nisto

zapushena glava s kakvo li ne se optvah da q otpusha i nakraq zaedno s printera otidoha v Komunal :(

Link to comment
Share on other sites

Mmm taka . Stana. sMARTBomber ,hehe . i az ve4e se bqx zaputil kum kraini merki ,no tedy mi vduxna kuraj :) ta taka .eto kak go napravix. tedy ,da imam podoben buton ,pone taka mi bqxa kazali. Tozi buton mi e s funkcia ako sum po4nal da pe4atam ,kato go natisna da skip-ne pe4ataneto i prosto da prekara paper-a prez printera i da mi q izkara. Bqx probval da go zadurjam po 3 secs(shtoto taka pishe v knigata za printera) ,no ne stavashe. Sega oba4e ,sled kato mi kaza ,4e i ti imash podoben buton si vikam ,4e moje bi moqt iska da se zadurji pove4e.I go durja az ,kum 10 secs ,prez koeto vreme glavata bu4i neshto tam, mesti se po malko i sled okolo 10 secs izleze cqlata. Da ama pusnax butona i tq sled malko pak se pribra. Vikam si bax maa my. izkarax q pak i dokuto beshe navunka otvorix naburzo catridge place-a . da ama v toq moment glavata pak po4na da se pribira i tui kato kapaka na cartridge place-a beshe otvoren ,tq neuspq da se pribere i glavata zapo4na da trepti ,da bu4i. vikam si aiiiideee .utide ;) butnax q malko i tq za ,4e otide ot drugata strana - i tam sushtata istoriq. pak treptene i bu4ene ; na kraq se stoporisa v sredata. Izvadix cartridge-a ,slojix refilla i sq pe4ata :) malko se razlivat bukvite ,no sq tepurva shte go po4istvam :) takam . radosten sum :) blagodaria

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...