Jump to content
BulForum.com

Код на телефон


TIGERWOMAN

Recommended Posts

Намерих си такъв телефон без sim-карта беше.като сложих мойта карта ми иска код на телефона.опитах по стандартните комбинации-0000,1111,1234 и т.н.сигурно притежателят е сложил ниакакъв.как мога да отключа телефона? Помагайте!!!

Link to comment
Share on other sites

Зависи какъв е телефона. Кода е сложен, за да работи само с картата с която е бил, когато е въведен кода. Карта имаше ли в телефона? Защо просто не се обадиш на някой от номерата и да зарадваш човека, като му върнеш телефона?

Link to comment
Share on other sites

Пред някое училище ли си го "намери"... какъв кеф, че някой малчуган се е светнал за тоя номер. Всички трябва така да си кодират телефоните.

Link to comment
Share on other sites

Пред някое училище ли си го "намери"... какъв кеф, че някой малчуган се е светнал за тоя номер. Всички трябва така да си кодират телефоните.

 

Че и някой от по-новите като се кодират така, нямат разкодиране :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ся понеже стана въпрос за код, като си купих телефона / 6300 / и веднага си сложих код понеже на предния ден ми бяха откраднали стария пък и той си беше с код и така... обаче съм го забравил и сега като искам да си активирам кийборд гарда и ми иска кода пък съм го забравил..пробвах всичко от ЕГН-та до телефони и не мога и не мога да го уцеля,някой някви идеи? :?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...