Jump to content
BulForum.com

Nokia N76


zirowe

Recommended Posts

Мисля да си купувам телефон и този адски мн ми хареса като го видях. Днеска обаче чеетох че хромираното покритие на капака се люштело още на първата седмица и че забивал без причина, особено при възпроизвевдане на видео. Някой да сподели до колко е така и дали специално тва с лющенето е при всички бройки? Мерси предварително!

Link to comment
Share on other sites

Телефона е много стилен и красив. Невероятно тънък за телефон с операционна система. Всеки телефон след определена експлоатация се драска/люпи/протърква/разклаща и т.н. Това за забиването според мен са пълни глупости. Смяташ ли че Nokia могат да пуснат подобно нещо на пазара? А дори и да има нещо те ще го изтеглят веднага. Лично според мен няма да згрешиш, ако си закупиш такъв телефон. :)

Link to comment
Share on other sites

имал съм такъв телефон - нямаше нито един от гореспоменатите проблеми....

и все пак помисли дали това е най-добрия избор зa телефон - май за тези пари можеш да вземеш нещо с Wi-Fi.

Link to comment
Share on other sites

Например: HP iPAQ 514 - 430lv

Но процесора му е малко бавен за Voip, но въпреки това става :)

 

има и други варианти - поразрови се :)

 

И един съвет - не купувай нищо втора ръка! ;)

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, обаче е доста грозноват :) нокята мн ми харесва на възншен вид. питах в германос и казаха че нокиа си признали за дефекта на модела и гаранцията го покривала. ама да не им го нося на всеки 2 седмици :)

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, обаче е доста грозноват :) нокята мн ми харесва на възншен вид. питах в германос и казаха че нокиа си признали за дефекта на модела и гаранцията го покривала. ама да не им го нося на всеки 2 седмици :)

Кой проблем?

Link to comment
Share on other sites

Ами тоя с лющенето. Тук има повече инфо: http://www.mobile-review.com/articles/2007...oblems-en.shtml

 

Обнадевдаващото е че пише че до 5-6-7 месеца move би ще има качествени части, тоест че сега може би вече ги има ама....кой знае

Link to comment
Share on other sites

Хмммм... Значи телефона наистина е проблемен. Не съм продполагал. Просто като го ччух за пръв път го помислих за поредната легенда дет са вика... В такъв случяй не се надявай на нови части и нз си к'во ами по-добре се насочи към др телефон...

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, обаче е доста грозноват :) нокята мн ми харесва на възншен вид. питах в германос и казаха че нокиа си признали за дефекта на модела и гаранцията го покривала. ама да не им го нося на всеки 2 седмици :)

 

Телефона е готин, но моя съвет е да не бързаш, поразходи се ,поразгледай , поразпитай.

Колкото до Германос във всеки техен магазин в който съм влизал ( и в Глобул съм го правил това)

, милион пъти им доказвам ,че сам съм си консултант .Те просто незнаят какво има в телефона.

Питам аз Блакбърито с каква операционна система е , те ме гледат като изтървани в Глобул.

В Германос едно момче ми заяви ,че аз знам много повече от него ,затова не ти препоръчвам да питаш консултантите ;)

Обиколи си , не бързай както казах и разпитай по-подробно и сам си прецени кой телефон какво има и какви екстри.

Надявам се да съм ти бил полезен.

Link to comment
Share on other sites

Аз ти предлагам ако си решил да си взимаш NOKIA да влезнеш в официалния саит и тама пише и на български, има ги всчките модели дето се предлагат в България.После ако искаш влез в саита на декома и виж как вървят цените http://dekom.bg/.И вече като си харесаш тогава обикаляй по магазините.Успех. :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Амии да обаче не мога да се разхождам щото работя в сф и се прибирам до плд доста рядко. в сф сигурно има мн места дето да гледам обаче не ги знам. затва искам да си харесам в нета някъде и да знам какво търся.

 

Hе мога да намеря телефон дето да ми харесва повече от n76. Пък не ми се дават 600 кинта за проблеми :) Гледах доста по сайтове щото напоследък имам доста свободно време на работата :) обаче...не намирам някой дето да ме изкефи като n76. n73 е мн як обаче не ми харесва на външен вид.

 

Предложете ми някой плс. искам подобен - стилен и 3г, ако има и wi fi - супер ама не е задължително :P Не е нужно да е нокиа.

 

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Малко съм против слайдърите, но този Е65 като го хванах много добре ми пасна ,а съм с голяма ръка.

Ето го тук , има и Wi-Fi , не съм си играл много с него ,но е доста тънък за разлика от останалите симбиани :)

Link to comment
Share on other sites

Ми нз колко ще го използвам. по-скоро го искам щото не съм имал, кефят ме разни подобни джиджaфки.

Мерси на всички за помощта, още се чудя какъв да взема ама ще го измисля :)

Link to comment
Share on other sites

Малко съм против слайдърите, но този Е65 като го хванах много добре ми пасна ,а съм с голяма ръка.

Ето го тук , има и Wi-Fi , не съм си играл много с него ,но е доста тънък за разлика от останалите симбиани :)

Подкрепям! Един доста добър заместител на N76 дори от различни гледни точки по-добър. Определено стилен и с Wi-Fi. Ако нямаш пратив слайдерите (какво ли пратив тях може да има човек?! :blink: ) е просто задължително да го погледнеш!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...