Jump to content
BulForum.com

Прекарване на интернет в ИЗГРЕВ ???


Recommended Posts

Здравейте на всички кажете ми от къде може да ми прекарат жичен или безжичен интернет

живея в Пловдив кв. ИЗГРЕВ улица крайречна 40

имам интернет на евроком но има интернет на 3 дена по 1 час много е зе постоянно няма нет

 

МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ДА СИ ПРЕКАРАМ ИНТЕРНЕТ кой доставчик може да ми пусне

питах Visio, Langame, EESY LAN, не може ли

 

Моля ако х,някой може да ми помогне да си прекарам БЕЗЖИЧЕН (Wirless) или жичен интернет ще му платя за услугата мля ви помонете ми

 

0878 606990 или тук моял ви се помогнете ми ще се отглагодаря

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Здравейте на всички кажете ми от къде може да ми прекарат жичен или безжичен интернет

живея в Пловдив кв. ИЗГРЕВ улица крайречна 40

имам интернет на евроком но има интернет на 3 дена по 1 час много е зе постоянно няма нет

 

МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ ДА СИ ПРЕКАРАМ ИНТЕРНЕТ кой доставчик може да ми пусне

питах Visio, Langame, EESY LAN, не може ли

 

Моля ако х,някой може да ми помогне да си прекарам БЕЗЖИЧЕН (Wirless) или жичен интернет ще му платя за услугата мля ви помонете ми

 

0878 606990 или тук моял ви се помогнете ми ще се отглагодаря

 

тъй като си в изгрев, където заради мургавите нередовни платци постоянно се копае и се спира и се пуска тока от енергото, то постоянно се получават аварии и токови удари, които сгомнясват суичовете на доставчиците.затова за да имаш сигурен интернет е най-добре, ако някой от доствачиците може да ти осигури радио връзка.Затова им се обади пак и ги питай именно за интернет чрез радио връзка.Изи лан предлагат със сигурност, а по-голямата част от мрежата им е именно в изгрев, а ейнджъл софт преди години по времето на интернет залите, когато бяха още лангейм и евроком им спряха оптиката си, пуснаха нета си на радиовръзка на по отдалечените места.Така че питай и тях.само че оборудването май струва към 100 лева(така съм чувал, но не съм се интересувал колко е наистина), после таксите са си същите и мисля че ти трябва пряка видимост с някой от тяхните предаватели...званни им, те ще ти обяснят по-подробно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...