Jump to content
BulForum.com

Bike Gadgets


kopche

Recommended Posts

Здравейте! Отварям тема поради личната ми безпомощност да открия подарък за рождения ден на баща ми, който от 1 година е болен на тема байкове. Вкъщи имаме 4 яки колелета в движение и още неясен брой на части. Исках да му направя хубав подарък, който да е свързан с манията, но идея си нямам какви джаджи има на пазара и какво си заслужава да има един уважаващ себе си колоездач. От друга страна, темата е благодатна за всеки, който иска да сподели за някоя яка машинка или приспособление за колело.

Така че - давайте! До събота трябва да съм купила нещо свястно!

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

При наличието на четири яки байка .. предполагам че има и доста яки аксесоари ... такаче по добре кажи каво има и кво няма .. по лесно ще е :) . Иначе за подарк е добре велокомпютър ... ама той сигорно си има . Или пак ако е много запален колоездач един пулсомер със сигорност ще му хареса и ще му вурши работа . Или пак някой очила за колоездене можеш да му купих .. ама тои сигорно си има ... :) .. така че

Link to comment
Share on other sites

Вярвай ми, това е нещо АДСКИ полезно! Ако няма подобен комплект - определено ще го зарадваш.

Друг вариант.

 

 

Чантичка

Четка за верига

 

 

Можеш да разгледаш по-подробно няколко online магазина:

Screambikes

DimiBike

RideSpot

 

Най-малкото за идеи :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ашколсун бе Жоре, спринт и онлайн шоп си имат вече. Търся твърдак като за мене, имате ли нещо интересно на прилична цена ?

 

Ти пък все едно ще почнеш пак да караш колело. Да го видя няма да го повярвам :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...