Jump to content
BulForum.com

Kъм футбола под тепетата


Argirov

Recommended Posts

Здравейте фенове на най-великата игра!

Цялата идея на този форум може да ви се стори леко налудничева и странна, но мисля, че си заслужа да се опитаме да направим нещо подобно.

Този форум ще е насочен изцяло към футбола под тепетата и по-точно към футбола практиващ се от феновете на големите отбор.

Тук ще могат да се правят уговорки за мачове между феновете на даден друг форум. След мача ще се слагат снимки, ако се разполага с такива и прочие.

В темата "заявка за участие", всеки един, който разполага с отбор от Пловдив, може да пише и ще му бъде създадена специална секция, където да се водят дискусии за неговия отбор.

 

 

http://www.football-plovdiv.com/forum/index.php?

Link to comment
Share on other sites

Здравейте фенове на най-великата игра!

Цялата идея на този форум може да ви се стори леко налудничева и странна, но мисля, че си заслужа да се опитаме да направим нещо подобно.

Този форум ще е насочен изцяло към футбола под тепетата и по-точно към футбола практиващ се от феновете на големите отбор.

Тук ще могат да се правят уговорки за мачове между феновете на даден друг форум. След мача ще се слагат снимки, ако се разполага с такива и прочие.

В темата "заявка за участие", всеки един, който разполага с отбор от Пловдив, може да пише и ще му бъде създадена специална секция, където да се водят дискусии за неговия отбор.

http://www.football-plovdiv.com/forum/index.php?

 

 

Така искате да говорим за най-великата игра,и предимно футбола под тепетата и какво питам аз?

Значи влизам в този форум и какво да видя 70% дебати и дискусии

MILAN-ARSENAL

BARCELONA-

INTER-

И т.н. Ако по този начи ще говорим за футбола под тепетата за нашите отбори еми какво да кажа...

Ще оставя мнението ми така,понеже все ще се намери някои които да го довърши или допълни.

И все пак нека си коментираме наще си отбори и нашият футбол казвам аз.

Link to comment
Share on other sites

Той май е направил само реклама.... а като им чета форума никва организация няма.... така че може да обърнем внимание на това нещо, когато започнат да се организират като хората.

Link to comment
Share on other sites

Той май е направил само реклама.... а като им чета форума никва организация няма.... така че може да обърнем внимание на това нещо внимание, когато започнат да се организират като хората.

 

 

Тук съм напълно съгласен с теб колега. Може би и затова горният ми пост е така формиран(написан).

Наистина просто никаква организация.

Link to comment
Share on other sites

Хахах стига говорете глупости нямало организация......я гледайте малко повече

Айде като има организация направи за утре един отбор 5+1, кажи час и зала. Падналия ще е плаща...

Вие там сте си се събрали 10 човека, псувате се по форума, цъкате си помежду си и голямата организация...

Link to comment
Share on other sites

Оффф пич до сега сме играли ...и я ми кажи колко срещи сме изиграли и колко са се провалили????

Това ,че някой хора работят и събота и неделя не ознава,че няма организация :wacko:

 

Айде моля ти се аз няма да ти оговарам срещи..регистрирай се във форума и питай някой отбор за желаещи

 

А и събираме Отбори за ЛИГА

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...